Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nyilaldosik a hüvelyemb...

Nagyon nyilaldosik a hüvelyembe és ugy érzem mintha ki akarna bujni a baba, nagyon félek. Lehet érezni ha megnyilik a méhszáj? 28 hetes vagyok. Tegnap délután volt egy nagyon halvány barnás a bugyimon azota semmi még fojásom sincs azota.

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Több oka lehet annak amit érzel. Szerintem irány a doki, biztos ami biztos, mert ha nyilik a méhszáj, akkor nagyon óvatosan kell utána lenned. Egyrészt meg kell nézzék mennyire nyilik, lehet hogy kapsz rá gyógyszert, de amúgy se vizbe, se szexelni nem lehet ha nyitva vagy. Tehát mindenképpen menj el a dokihoz és nézesd meg. Szúrkáló érzés lehet, ha kinyilsz, de nem mindneki érzi, ugyhogy nem tudni mi lehet.
2008. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed ki akar jönni a baba, sürgősen keress fel egy szülészeti ügyeletet. A méhszáj megnyílását nem lehet megérezni, de előfordulhat hogy megnyílik, menj kórházba hogy vizsgáljanak meg. Inkább legyen vaklárma, minthogy ténylegesen koraszülés legyen a vége.
2008. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább valami gombás fertőzésről, felfázásról van szó, vagy a kicsi alkot lent valamit.

Az érzés pedig csak azért alakult ki benned, mert félsz attól, nehogy beinduljon a szülés, és ezért a 2 dolgot összevetettedd.

Menj el dokihoz, hogy megnyugodj, de nincs semmi baj.

2008. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen! Ha ezt érzed, akkor a méhszájad változott.ilyent máskor nem lehet érezni-én bemennék a szülészetre-ott ilyenkor is vannak-remélem, hogy nem olvasod amit írtam mert már magadtól is elindultál a kórházba!
2008. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!