Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1:1238 down korra arány 26...

1:1238 down korra arány 26 évesen milyen? Őszintén jobb eredményre számítottam, egyébként alacsony kockázat lett az eredménye.

Figyelt kérdés
júl. 26. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Én nem értek hozzá, mert amikor nekem születtek a gyerekeim még nem mondtak ilyen arányokat, de nekem ez nagyon kicsi kockázatnak tűnik. Szerintem nagyobb kockázat, hogy kilenc hónapig folyamatosan stresszben tartják az anyukákat, hogy ebből is baj lehet, abból is baj lehet, így nem tudják örömként megélni a terhességet. Szerintem ne aggódj, egészséges gyereked fog születni. Az utcánkban egy nő szeptemberben fog szülni, neki 1:3-hoz mondtak. magzatvíz vizsgálatra nem volt hajlandó elmenni. Na ekkor sajnos lehet aggódni, de te nyugodj meg. Mégis mi a jobb eredmény amire számítottál?
júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Írtad, hogy alacsony a kockázat.

Egyébként a valóság: UH-val 70%-os valószínűséggel tudják kiszűrni a down szindrómát.

A kombinált teszt fabatkát sem ér! Az csak valószínűségszámításon alapul...

Persze vannak megbízható genetikai tesztek is, aminek az eredménye pontos és megbízható. Jó sok pénzért... Ha azt csináltattál, akkor igazán nincs miért aggódnod.

júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez csak a kombinált teszt. Csak kíváncsi voltam a véleményetekre.
júl. 26. 17:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elso gyerekemmel 1:20.000-hez lett az esely. Ezzel nyugodt voltam, pedig lehettunk volna a 20 ezerbol 1. A masodikkal alacsony kockazat ugyan, de a tiedhez hasonlo ertek. Nipt tesztet csinaltattunk. Egeszseges a baba.
júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj nifty tesztre, ha biztosabbat akarsz. A kombinált teszt kB semmire se jó
júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hány éves vagy, a rendelkezésre álló információkból 1:1238 jött ki. Ez kevesebb, mint egy ezrelék, függetlenül attól, hogy 26 vagy 46 éves vagy, és az se számít, hogy az uh vagy a labor miatt lett ennyi. Ekkora kockázattal bevállalod, hogy beteg babád születik? Ha igen, akkor megnyugodhatsz. Ha nem, akkor valamilyen anyai vérből dns-s néző tesztre nevezz be, azokban is van hibaszázalék, de kisebb.


Nekem 1:10000 körüli lett és engem ez megnyugtatott, az 1:1238 lehet, hogy nem nyugtatott volna meg.

júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az igaz , hogy a súly is befolyásolja ?
júl. 27. 06:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy becslés, minden adott tényező befolyásolja. Az első terhességemnél 28 éves voltam, 60 kg, és 1:13000 volt az arany. A 2. terhességnel 30 éves voltam, 70 kg és 1:20000 arány. Már bánom is, hogy megcsinaltattam, mert csináltunk trisomy tesztet is, az nem csak arányokat mutat.
júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon félek:(
júl. 27. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csináltass prena tesztet, ha van rá lehetőség.
júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!