Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Határozatlan a munkaszerződése...

Határozatlan a munkaszerződésem, viszont van benne egy olyan kikötés hogy ha nem végzem el az iskolát megszüntethető a köz.jogviszony. Táppénzen vagyok,(kismama) a gyakorlat miatt nem tudom elvégezni az iskolát. Kirúghatnak táppénz alatt?

Figyelt kérdés

júl. 26. 10:34
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Szabadságon van.
júl. 26. 12:29
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
A köz. jogviszony közalkalmazotti akar lenni? Ez esetben ha q közvetlen főnököd szabadságon is van, van helyettese, vagy HR-es.
júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Igen közalkalmazott.

Vele szeretném ezt mindenképp megbeszélni, hátha tolható a suli, és utána nehogy az legyen, hogy őt megkerülve intézkedek.

júl. 26. 12:48
 14/39 A kérdező kommentje:
Mármint az intézményvezető van szabadságon, és szerintem ezt elsősorban vele tudom majd megbeszélni.
júl. 26. 12:49
 15/39 anonim ***** válasza:
10%

Mivel nem teljesítetted a kötelességed így ját a gyes családi. Nem tudom mit vártál, majd az állam pénzén lógatod a lábad évekig és szaporodsz világba?

Teljesen jogos hogy kirúgnak mint azt a bizonyos macskát Nem is tudom mit gondoltál hogy majd a semmiért fizetnek neked?


Ha szülsz, gondolom van pár millió megtakarításod úgyis így nem lesz nagy érvágás.

júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, több mint 3 éve dolgozom ezen a helyen, nem lógatom a lábam, sőt dolgoztam volna tovább is de annak kockázata van. Hozzátenném van iskolám, nem is egy, sőt érettségim is. Csak ehhez a munkához konkrétan nincs, vagyis van egy nem befejezett ami sokkal magasabb iskola mint amit elvàrnak tőlem, fél év hiányzik belőle, de sajnos a gyakorlat miatt nem tudom teljesíteni.

Illetve, sikerült beszélnem egy HOZZÁÉRTŐ emberrel, a törvény véd mivel ez csak egy zàradék! Köszönöm a tartalmas válaszod! Kérlek ne légy ekkora tapló az emberekkel, mert a saját lelked károsítod. Puszillak!

júl. 26. 13:43
 17/39 anonim ***** válasza:
82%
16os nem tudom kivel beszéltél de ha a szerződésben ott van ez a kikötés, akkor megszívtad.
júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Egy adótanácsadó/könyvelővel.

Illetve egy jogásszal.

Elég nagy cégnél dolgozik, és intézi ezeket az ügyeket, gondolom csak ért a dolgához. De mindenesetre hétfőn beszélek a főnökömmel is.

júl. 26. 13:47
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve, sikerült beszélnem egy HOZZÁÉRTŐ emberrel, a törvény véd mivel ez csak egy zàradék!"


Semmi torveny nem véd egy zaradektol

júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Értem! Te ebben dolgozol? Csak mert akkor érdekel a véleményed. Van kompetenciád ez az egész?
júl. 26. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!