Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyre többet hallom más...

Egyre többet hallom más anyukáktól, hogy ha ütés éri a terhesség alatt a kismamát, seb, vagy ilyesmi akkor az megfog látszani a baba bőrén. Ennek milyen tudományos alapja van?

Figyelt kérdés
júl. 25. 12:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak babona.
júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
milyen tudományos alapja van? - semmilyen
júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted?
júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azzal magyarázzák, hogy terhesség alatt nyakonvágták és a gyerek nyakán is lett egy piros folt. Vagy a comjára hajítottak egy béká, nagyon megijedt és a gyerek combján is van pont ott egy barna folt. Arra vagyok kíváncsi hogy milyen hatással van az én sérülésem a babám bőrére a pocakban? 22 hetes várandós vagyok
júl. 25. 13:11
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Amikor anyosom varsndos volt a ferjemmel akkor az aposom poenbol oda pockolt hozza egy meggymagot.. ahol erte anyosomat ott van egy anyajegy ferjemen.. hogy ez veletlen szeru vagy sem azt nem fogjuk megtudni
júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
3%
Lehet tényleg semmi sem igaz belőle, de nekem a családon belül volt, hogy a kismama elvágta az ujját terhesség alatt, a babának a fülcimpája “ketté volt vágva” amikor megszületett és azóta már felnőtt de olyan mintha két fülcimpája lenne egy fülén. Nem biztos hogy attól lett ilyen, de én is kismama vagyok jelenleg és inkább oda figyelek mindenre, jobb félni mint megijedni :D lehet le leszek most szavazva vagy h.lyének néztek de gondoltam megosztom, hogy van ilyen is. Ha már egyszer felmerült ez a kérdés.
júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
A világon semmi alapja nincs, babona.
júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Itt ami miatt izgulnék, az inkább az, hogy a gyerekek állítólag az anyjuktól öröklik az intelligenciájukat.
júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

15 hetes terhes voltam, amikor pofára és hasra estem biciklizés közben.

Úgy néztem ki, mint akit agyonvert egy kannibál horda.


De a gyereken nem lett sem bicikli formájú seb/heg/folt, de még egy karcolás sem :D

júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!