Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is feszült húzott a...

Másnak is feszült húzott a hasa terhesség 7.hetében progeszteron mellett?

Figyelt kérdés

5 napja szedem a progeszteront mert előtte folyamatosan volt mindjárt megjön érzésem meg olyan volt mintha húzna lefelé a hasam mintha fel lennék fújódva feszült

Ahogy elkezdtem szedni abba is maradt minden tünet. Minden este napi egy.

Ülő munkát végzek.

Ma megint volt reggel enyhe mindjárt megjön érzés és délután óta megint feszül nehéz a hasam.

Lehet a fronttól? Amúgy nagyon frontos vagyok, ilyenkor majd elalszom amúgy is.Vagy megint nő a méhem? Másnak volt ilyen?

Dokit nem tudom hívni mert nyaral hétfőn kell hívnom vizsgálat miatt.

Nem fájdalmas csak nagyon kellemetlen és nem tudom mi miatt kezdődött újra mikor olyan jól elmúlt. Más hogy volt ezzel mitől múlt el?

Igazából csak egy kis nyugtatás kell hogy rendben lehet minden.


júl. 24. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért szedsz progeszteront mert mindjárt megjön érzésed volt?

Amúgy az érzés teljesen normális. Progeszteron nélkül is.

júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A doki mondta hogy mivel nem vagyok huszon éves (nem első gyerek) lehet alacsonyabb a progeszteron szint jobb megelőzni a bajt, és hogy ez elvileg a nehéz, feszülő húzó érzést és a mindjárt megjön érzést is elmulaszthatja vagy enyhítheti. El is múlt pár napra aztán meglepődtem. Ez a terhesség semmiben nem hasonlít az előzőhőz ott csak abból tudtam hogy terhes vagyok hogy kimaradt a havi

Most a 4. Héten nőtt a hasam (emiatt akkor bírok enni mert mindig teltség érzésem van) és jöttek a feszülő érzések.

Köszönöm a megnyugtatást. ☺️

júl. 25. 05:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, nekem is más a mostani terhességem mint az első. Állandó puffadás, stb. Pont a progeszteron okozza :D Mármint a sajátom, amit termelek :) Nem vagyok már 20 éves én sem 🙂 A mindjárt megjön érzés meg nem is tudom hányadik hétig kitartott, vagyis hol volt, hol nem.
júl. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mindjárt megjön érzéssel nincs is gond azt a doki is mondta hogy kitart még egy darabig. Csak a hasam feszülése hogy nehéz mintha az utolsó hónapban lennék aztán csak egy picit nagyobb az zavar. Tudom hogy nőtt a méhem és azért van csak annak elvileg abba kell azért maradni időszakokra minden nem nő folyamatosan főleg az elején.
júl. 25. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!