Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha méhenkívüli terhesség van...

Ha méhenkívüli terhesség van de progeszteront szedek akkor is fogok vérezni vagy másból kell kitalálnom, hogy gond van?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki jön a második baba, progeszteront kell szednem pecsételő vérzés miatt, akàr csak az elsőnél.

Viszont alhasi fájdalmam húzódó, szurkáló érzésem is van most. Tartok tőle hogy méhenkívüli ès hogy a progeszteron miatt nem lesz vérzés így nem tudom meg időben ha gond van. Vagy lehet vérzés ilyenkor is? Vagy a görcs nagyon erőssé válik és abbol fogom tudni? Még csak 4+2 vagyok uh-n semmit nem látnának, az elsővel voltam ilyen tájban de nem láttak még semmit.


jún. 7. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Észrevennéd, ha méhen kívüli lenne, de ha nagyon aggódsz, menj dokihoz 1 hét múlva.Akkor annyi már látszani fog, hogy méhen belül van-e.
jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Ja, igen, a progi nem csodaszer. Én az elsővel simán elvetéltem mellette erős vérzéssel. Az endometrium nem vált le, csak miután abbahagytam, de a petezsák távozott és vérzés is volt.

#1

jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteron mellett miért ne lehetne vérzés ? Főleg ha nem progi hiány az ok.
jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben update, hogy átestem egy vakbélműtéten az fájt annyira..

uh két hét múlva lesz a baba miatt, még nem látnak semmit de a hcg eredmények egyelőre rendben vannak.

jún. 10. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!