Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti hogyan bírjátok...

Kismamák, ti hogyan bírjátok a meleget, hogy próbáltok a rosszullét ellen tenni?

Figyelt kérdés

21 hetes kismama vagyok, első várandóságom és így most a 40 fokban eléggé nehéz bármit is csinálnom. A házban is iszonyú meleg van, próbálok ettől függetlenül a kajára figyelni és elegendőt inni.

Sokat fürdök egy nap, habár nem hideg vízben, de langyosban, mert felfázni sem akarok, mert eléggé gyakori ez nálam.


Rendszeresen ég a talpam, bár vizesedek is, lehet azért is áll fenn ez a probléma.


A melegtől iszonyúan sokat fáj a fejem, de igyekszem azért mégis csinálgatni a dolgom, csak feszült is vagyok nagyon. Sosem bírtam a nagy meleget, viszont most sokkal rosszabb, mint bármikor.

A babám jól van, viszont én napról napra egyre nehezebben viselem ezt.


Van esetleg jó tanácsotok, hogy mivel tudnám magam kicsit hűteni, vagy legalább enyhíteni ezt?



júl. 14. 09:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Kád, hidegvíz. Hideg gyümölcsleves, hűtött dinnye.
júl. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!