Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszullét eset?

Terhességi rosszullét eset?

Figyelt kérdés
Más is van így hogy a terhességi rosszullét este jelentkezik? Reggel és napközben semmi bajom de este olyan 6-7körül előjön a hányinger és jelenleg mindjárt 10óra és még mindig tart. Ki mit szed rá vagy mivel tudjátok enyhíteni?

júl. 3. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem delutan 4tol kezdodott a rosszulet. Hamar rajottem ha reggelig nem eszek semmit akkor csak enyhe es elviselheto, nem hanytam.
júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ó én mindkét terhességemmel hónapokon át görnyedtem éjszakánként a wc fölött.


Nekem semmi nem segített. Ugye vannak praktikák, mint pl a keksz ragcsálás, a kóla, gyömbér meg még sok minden. Egyedül ami jól esett, és most is jól esik az a tömenytelen mennyiségű jég citromlés bubis vízzel. Nem segít, de legalább az enyhülés illúziója megvan :)


Meg csak úgy magában is szoktam jeget szopogatni ha hányingerem van. De ha hányni kell hát hányni kell.

júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nem csak este, de egész nap tartott az émelygés, hányinger, erőtlenség, csak amikor aludtam akkor nem voltam rosszul...

Hideg levegő, hideg homlokborogatás enyhítette valamennyire, és a szagok és illatok minimalizálása.

tegnapelőtt 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rosszullèt egésznapos volt, volt hogy egész nap hánytam. Semmi nem segített csak az idő.
tegnapelőtt 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem hánytam, akkor hasmenésem volt eleinte, nem volt időhöz kötve a rosszullét, teljesen random tört rám mindig. Inkább szorulásosak a kismamák általában, de bennem így szó szerint semmi nem maradt meg, örültem, hogy nyár volt és mindenféle hűtött gyümölcsöt kívántam meg furcsa módon meleg teákat (lábfázós voltam). Sajnos eleve túlsúllyal kezdtem, nem àrtott meg az az 5 kiló fogyás, ígyis 82 kiló lettem a végére.


Kitartást kívánok, idővel jobb lesz! Ehhez képest a hát-hasi fájdalmak engem pl. Nem is viseltek meg. Főleg azok után, hogy mindig nagyon fájdalmas volt a menzeszem, a legnagyobb bajom így a rosszullét volt vàrandósan.

tegnapelőtt 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vombee kapszula!
tegnapelőtt 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!