Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rosszat teszek a...

Nagyon rosszat teszek a babának ha egy falatot sem tudtam ma enni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 hetes vagyok, első terhességem. Hajnalban nagyon erős gyomorfájásra ébredtem, ment a hasam és hányingerem van. A nyelvem fehér és nagyon rossz a közérzetem. Egyáltalán nem tudok enni és észrevettem, hogy a babám sokkal aktívabb a megszokottnál. Nem tudom ha egy napig nem eszek mennyire lesz tőle hiánya, így miből kapja meg amire szüksége van? 😔

júl. 10. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem tettél. Ő a szervezetedből veszi el amire szüksége van, nem konkrétan abból, amit megeszel. Viszont ha továbbra se tudsz enni a napokban, akkor azért érdemes orvoshoz menni a gyomorfájással. Inni igyál amennyit csak tudsz, nehogy kiszáradj.
júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem lesz baja, elveszi tőled ami kell
júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki semmi. Parazita. Most a szó jó értelmében mondom, én is babát várok. Ők csak elveszik, ami nekik kell, nem érdekli őket, neked marad-e😁Vitamint szedjél, hogy neked ne legyen hiányod, vagy minél kevésbé. Meg persze igyál sok vizet ebben a melegben.
júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcslevet próbálnék inni a helyedben, ha bírod, mert a koplalástól ketózisba kerülsz és az elvileg nem jó a babának. De pár nap esetén amiatt se kell aggódni.
júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fehér nyelv lehet a kiszáradás jele is. Ha enni nem is tudsz, igyàl minél többet! Ha máshogy nem megy, sokszor keveset, de muszáj!
júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!