Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véletlenül várandós vagyok...

Véletlenül várandós vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok igazából egy rövid aktus alatt történt a dolog és a baba apja se tud róla.

A szüleimnek nem merem elmondani de azt se tudom hogy mit tegyek ezzel.


jún. 30. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akarsz anyádék nyakára szülni vagy meztelen seggel a nagyvilágba, akkor keresd fel az orvosodat és intézd az abortuszt vagy hord ki és add örökbe. Ezek a lehetőségek vannak.
jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
91%
Mikor tudtad meg?
jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Elhiszem, hogy rémült vagy, de döntened kell, hogy mit szeretnél
jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a szüleidnek mindenképpen mondd el. Hidd el segíteni fognak akárhogy is döntesz. Ha az abortuszt választod, akkor nem hiszem, hogy lelkileg egyedül végig tudod csinálni titokban. Ha azt, hogy megtartod, azt sem fogod tudni egyedül megoldani.

Nőgyógyászhoz se ártana elmenned.

jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor is kiderül, ha nem mondod el.

Inkább állj eléjük. Ha időben szólsz, lehet abortuszod, ha nem szólsz, meg kell szülnöd

jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Akkor véletlenül szülni fogsz. Ha nem akarsz, első körben muszáj szólni a szüleidnek, mert fiatalkorúként nélkülük semmit nem tehetsz ellene.
jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy 2 percig vagy 2 óráig reszeltetek, ha hülyén csináltátok, akkor ez a vége.
jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem mehetsz abortuszra szülői engedély nélkül?


Sőt! Se a csvsz-hez, se senkihez nem mehetsz, csak szülővel. Mert nem vagy 18 éves.


Úgyhogy hajrá. Mondd el.

jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Véletlenül nem, hiszen te raktad szét a lábad, nem a szomszéd Gizi.
tegnapelőtt 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Hogy lehet véletlenül teherbe esni? Sétáltál, megbotlottál és péniszbe estél, vagy hogy kell elképzelni? Ha egy másodpercig is védekezés nélkül csináltad, akkor az nem véletlen, hanem a te butaságod és felelőtlenséged.


A szüleidnek szólnod kell, akár abortuszt akarsz akár megtartanád.

tegnapelőtt 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!