Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja kb hogy analisan szeretkeztunk.

Elelvezett a popomban,majd egy betetet tettem be,hogy esetlegesen ha pukizok és kijön,oda csurogjon.

Nos a kérdésem az,hogyha esetleg a vegbelembol ki is folyt a sperma kb az aktus után rá 20-30 percre,és az a vagina nyilasomba ment,lehet e baj belőle?

Amikor kivette miután elelvezett nem folyt bele a vaginamba,a kérdésem csak arra a részéről szól ami utána történt kb fel órára.

Előre is köszönöm,és legyszives,ne nézzetek hülyének!

Én ugy tudom utána már a spermak nem élnek,szóval én ugy gondolom nem lehetséges az,hogy terhes lennék ettől.

19 lány



jún. 24. 15:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Késik a menstruációd, pozitív lett a teszted, vagy mi ihlette ezt a kérdést?
jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem teszteltem,most a 28.ciklusnapomon vagyok várom még a mensimet.

Szimplán érdekelt a válasz.

jún. 24. 15:43
 3/22 babyboom567 ***** válasza:
88%
Engem jobban foglakoztat hogy betét helyett miért nem fürödtél/zuhanyoztál/mosakodtál le?Tiszta kaki/sperma volt minden és abba tocsogtál?Hamarabb kapsz egy jó kapsz egy jó komoly fertőzést ettől az akciótól, minthogy terhes legyél.
jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Ne nézzünk hülyének? Hát, elég nehezet kérsz 😂

Nem, nem lehet így teherbeesni. Jézusom.

jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem volt kakis semmi , utána persze zuhanyoztam és ugy tettem be betetet,bocsi.
jún. 24. 16:07
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Számomra elég gáz, hogy 19 éves létedre ilyeneket kérdezel...
jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egy kérdésem lenne csak: manapság esik 2-nél több szó szexről az iskolában? Felvilágosító óra, biológia?
jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Agyrágobogár éhen fog halni.
jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Igen, lehetséges. A kérdésed alapján több mint valószínű, hogy te magad is így fogantál, keveredett apukád anyaga meg a ...
jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Ne bántsátok. A mai világban rengeteg gyerek csak úgy nő, mint a dudva. A szülők bacnak foglalkozni velük. Az iskolában meg rohamtempóban kapják az anyagot, ott sincs igazi felvilágosítás.


Kérdező! Ahogy leírtad, úgy nem lehetsz terhes. Viszont anál után mégis érdemes fürdeni, mert attól még, hogy te nem látsz kakit, a popsidból kifolyó szmötyi tartalmaz valamennyit. Bármilyen egészséges vagy, ott tele van az ember baktériumokkal, ami befertőzheti a puncidat.


A másik dolog, hogy a barátod is jobban jár, ha gumiban rakja be oda, mert ő is ráfázhat, ha ezek a bacik a húgycsövén keresztül bejutnak a szervezetébe.

jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!