Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért misztifikálják túl az...

Miért misztifikálják túl az emberek a terhességet?

Figyelt kérdés

jún. 22. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Mármint?
jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 babyboom567 ***** válasza:
87%
Hát mondjuk,mert 2 sejtből képes egy új egyed fejlődni?
jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Mit szeretnél kerdezni?
jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Általában a terhességből gyerek lesz.
jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Én sem értem ezt, hogy hú, de hatalmas csoda... Annyira csoda, hogy naponta megtörténik több ezer emberrel. Számomra ez nem a csoda kategória.
jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Szamomra csoda kategoria, mert nem volt konnyu teherbe esnem. Az engem hidegen hagy, hogy millio emberrel tortenik naponta, pont leszarom masok mit csinalnak.

Az en szempontbol az, egy csoda volt.


De amugy magat a terhesseget nem szerettem, nehez, stresszes volt. Viszont megszuletett a kisfiam, aki a vilagot jelenti nekem, erte megerte 🥰

jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem meg elsőre sikerült, mégis csodának éltem meg, mert igen, ez a legjobb szó: csodálatos érzés volt, ahogy a számomra legtökéletesebb lény, a gyermekem az én testemben, a szívem alatt mozgott, és hogy egyáltalán ahogy már írták, ez lehetseges, hogy két pici sejtbol egy ilyen fantasztikus dolog jön létre :))) nagyon jó érzés volt az egyre növekvő, domborodo pocakom látványa is, egyszerűen a tudattol, hogy mi van benne. Hiába jöttök azzal, hogy ez mennyi emberrel megtortent már, ez igenis az a csoda, ami SOHA nem kopik el. Sajnálom azt, aki ezt nem érzi át.
jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Nincs túlmisztifikálva, egy csoda és kész. Jó esetben létrejön 2 kis sejtből egy olyan bonyolult életforma, mint egy intelligens ember. Oké, az esetek jelentős részében kevésbé intelligensek mint kéne, de attól még maga a folyamat (a közösülés utáni résztől) elképesztő. Egyszerűen lenyűgöző.
jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert egy élet fejlődik benned. Nincsen túlmisztifikálva, életet adni egy gyermeknek a gyerekvállalás egyik csodálatos része.
jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is egy csoda. Nem maga a tény, hogy gyerekem lesz, elhiszem, hogy ez nekünk a legnagyobb dolog a saját életünkben... Mégcsak nem is a terhesség, amit csomóan végig szenvednek kb. De ha valaki belegondol, hogy miből mi lesz, mire képes a női test, stb., az szerintem vitathatatlanul csodálatos és kész. :)
jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!