Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hét + 2 naposan hajnalban...

6hét + 2 naposan hajnalban felkeltem elmentem mosdóba és a tisztasági betéten mélyvörös vér volt. Gondoljak a legrosszabbra?

Figyelt kérdés

Rögtön indultunk a kórházba. Hozzáteszem számon kértek, hogy hajnalban miért nem alszunk mert ha vetélés nem tud mit csinálni velem.


Kaptam Utrogestant 3x1-et és rutascorbint 2x1-et.


Mióta megkaptam ezeket éppen hogy van egy kis barnázás de egyáltalán nem sok még egy pecsétnyinek se mondanám.



Mit gondoltok számíthatok bármi pozitívra ?

Holnap 9:00re megyek orvoshoz..


Köszi a válaszaitokat.



jún. 9. 11:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Örömmel olvasom, köszi, hogy megírtad! :)

Vigyázz magatokra azért, boldog babavárást kívánok!


#8

jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 6 hetes kőrül barnázás kezdődött. Úgy kb a 9dik hétig folyamatosan, úgy hogy 2x a vér is megindult iszonyú görcsök mellett. 🥲 minden nap azthittem hogy vége... aztán a 9 héten mikor mentem vissza az orvoshoz, mintha elvágták volna, egyik napról a másikra megszűnt. Azóta hálistennek minden panasz mentes. (28hét) 😊
jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!