Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hét + 2 naposan hajnalban...

6hét + 2 naposan hajnalban felkeltem elmentem mosdóba és a tisztasági betéten mélyvörös vér volt. Gondoljak a legrosszabbra?

Figyelt kérdés

Rögtön indultunk a kórházba. Hozzáteszem számon kértek, hogy hajnalban miért nem alszunk mert ha vetélés nem tud mit csinálni velem.


Kaptam Utrogestant 3x1-et és rutascorbint 2x1-et.


Mióta megkaptam ezeket éppen hogy van egy kis barnázás de egyáltalán nem sok még egy pecsétnyinek se mondanám.



Mit gondoltok számíthatok bármi pozitívra ?

Holnap 9:00re megyek orvoshoz..


Köszi a válaszaitokat.



jún. 9. 11:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy megnézte és a legutóbbi ultrahang óta nőtt is a petezsák és a szikholyag is látszott már azt mondta, hogy kb 1-2 nap és szívhang is lehet.
jún. 9. 11:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnál többet mi sem tudunk mondani. Egyelőre minden rendben. Nekem megmaradt mindhárom terhességem vérezgetés mellett. Szívhang ha lesz az már megnyugtató. Bármikor lehet bármi, nem tudsz tenni ellene sajnos. Drukkolok, hogy nálad is minden rendben legyen!🙂
jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi volt a vér mennyiségileg?

Nekem progeszteron hiányom volt elsőnél is és másodiknál is. Elsőnél hamar elkaptuk egyből írták vérvétel alapján progeszteront. Másodiknál mensi napján barnáztam, de progeszteron után elmúlt.

Dokim akkor azt mondta, ha vér van az nem jó jel, viszont nagyon sok terhességnél van hematóma és ennek ellenére teljesen egészséges a baba. Úgyhogy remélhetőleg nálad is ez van. A progeszteron nem csodabogyó, amellett is el lehet veszíteni a babát, ha nem a progeszteronhiány a baj. Szurkolok, hogy minden rendben legyen, de ha csak kis vérzés volt, akkor valószínűleg minden okés :) írj majd mit mondott a doki

jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1-es tudom és köszönöm ez csak az izgalom mert nagyon szeretnénk és olyan távolinak tűnik a holnap pedig hamar itt lesz.
jún. 9. 12:10
 5/12 A kérdező kommentje:

#2-es hát a tisztasági betét nem teljesen tele és nem is ázott át. Amit betettem betét utána csak kicsi barna folt volt.


Reménykedünk nagyon.

Köszönöm nektek mindenképpen jelezni fogok.:)

jún. 9. 12:12
 6/12 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy hematomat nem láttak.
jún. 9. 12:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedj, te mindent megtettél, innentől nem rajtad múlik.

Nekem az elsőnél alig volt minimális barnázás. Az ügyeletes orvos azt mondta, ez semmi. Vetélés lett.☹️

A másodiknál elöntött a vér, hematóma volt. Ő még hasban, 30hetes😁

Nem lehet ezt kiszámítani.

jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elsőnél élénkvörös vér volt, kb. annyi, amennyit te is írtál (én már addigra szedtem progit és rutascorbint).

Előtte a magánorvos nem látott még szívhangot, az ügyeleten a vérzés után volt pulzálás, megnyugtattak, hogy minden rendben, de feküdjek. Hiába feküdtem, két nap múlva már nem volt pulzálás, missed ab lett :(

A fiamnál többször barnáztam progi mellett, ott nem volt baj végül, ő rendben megszületett.

Te annál többet nem tudsz tenni most, hogy szeded, amit írtak és pihensz, remélem neked nagyobb szerencséd lesz, mint nekem az első terhességnél

(U.i.: attól, hogy a kórházban nem láttak hematómát, még az is lehet, hogy ott van az elbújva valahol mégis..

jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3terhességből 1végződött rosszul vérzés mellett a másik kettőnél is véreztem de ott minden rendben volt. Szintén rutascorbint kaptam.
jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!



A kicsi növekszik,pulzalas is van.


Hematomam van.


Köszönöm mindent nektek!☺️

jún. 10. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!