Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon kémiai terhesség vagy...

Vajon kémiai terhesség vagy ez még bármi lehet?

Figyelt kérdés

Szerdán volt a "nem várt" reggel csináltam egy nagyon halvány pozítiv tesztet.. Tegnap vettem több tesztet, hogy ma is megnézzem, hogy erősödik-e. Nem bírtam ki és tegnap délután azért csináltam xepilt, ami negatív lett. Ma reggel csináltam ugyanolyan tesztet, mint 2 napja és ugyanúgy halvány.. Nem jelent valami jót, igaz? Május 18-án voltunk együtt, akkor foganhatott a baba.

Jövő hét csütörtökre van időpontom a dokihoz, de elkezdtem parázni, hogy erősödnie kéne..



#terhesség #terhességi teszt #kémieaiterhesség #pozítviteszt
jún. 7. 08:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kitartás :-/ Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mennyi fölösleges izgulást okoznak ezek az érzékeny tesztek. (Amellett persze, hogy hasznuk is van, és az is nagyon jó mert életet is menthet hogy például egy méhen kívüli terhességet ultrahanggal idejében ki tudunk mutatni.)
jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mi lett Veletek Kérdező?
aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Sziaa. 14.hétben járok, egészséges kisfiú!:))
aug. 6. 11:56
 24/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! :)
aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!