Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon kémiai terhesség vagy...

Vajon kémiai terhesség vagy ez még bármi lehet?

Figyelt kérdés

Szerdán volt a "nem várt" reggel csináltam egy nagyon halvány pozítiv tesztet.. Tegnap vettem több tesztet, hogy ma is megnézzem, hogy erősödik-e. Nem bírtam ki és tegnap délután azért csináltam xepilt, ami negatív lett. Ma reggel csináltam ugyanolyan tesztet, mint 2 napja és ugyanúgy halvány.. Nem jelent valami jót, igaz? Május 18-án voltunk együtt, akkor foganhatott a baba.

Jövő hét csütörtökre van időpontom a dokihoz, de elkezdtem parázni, hogy erősödnie kéne..



#terhesség #terhességi teszt #kémieaiterhesség #pozítviteszt
jún. 7. 08:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Csak május 18-án? Azóta már eltelt majdnem 3 hét. Ha reggeli első vizeletből csináltad, akkor azért látszania kellene rendesen. De tesztfüggő is, valamelyik nem túl érzékeny… az x-epil pl. kb 10 hetesen lesz egyforma csíkos :D
jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

az xepil nekem a nemvárt napján is ugyan olyan erősségű volt mind a 2 terhességemnél.


Kíváncsi lennék arra a tesztre.

jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Május 17.én volt peteérésem és akkor eshettem teherbe. Nekem már a 10es is erős és az xepilen is látszik.

Milyen tesztet használtál, amin ott a halvány csík?

jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Predictor Early terhességi tesztet csináltam szerdán és ma is, látszódik, de halvány. Van már egy kisfiam, akkor 4 nappal a "nem várt" után csináltam a tesztet és elég erősen látszódott nekem is és akkor x-epil is látszódott rendesen.. Ezért is vagyok most tele kérdésekkel, 10 hónapja próbálkozunk..
jún. 7. 08:28
 5/21 anonim ***** válasza:

Fel tudsz rakni egy képet róla?


[link]

jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


A vízszintes a szerdai, a függőleges a mai..

jún. 7. 08:36
 7/21 anonim ***** válasza:
Egy kép lehet segítene. :)
jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%

Hát ez pedig pozitív gratulálok! És nem is annyira halvány.

Tuti nem voltatok együtt később esetleg? Xepilnek ilyenkor már mutatnia kellene azért kérdezem. De az is lehet, hogy később volt a peteérésed. Pár nap múlva xepil is tuti mutatja majd.

jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez predivel nem túl bíztató,de én azért pár nap múlva ismételném.Meg...ameddig nem jön meg,addig bármi lehet.Lehet,hogy később volt most ovud.
jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

pozitívnak pozitív mind a kettő. De valóban elég halvány.

2 nap alatt kellett volna erősödnie.


Majd az idő eldönti, mi lesz. Jósolni felesleges.

Az meg, hogy a mancikának ebből lett gyereke, a micikének meg nem, az számodra semmit nem jelent.

jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!