Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon kémiai terhesség vagy...

Vajon kémiai terhesség vagy ez még bármi lehet?

Figyelt kérdés

Szerdán volt a "nem várt" reggel csináltam egy nagyon halvány pozítiv tesztet.. Tegnap vettem több tesztet, hogy ma is megnézzem, hogy erősödik-e. Nem bírtam ki és tegnap délután azért csináltam xepilt, ami negatív lett. Ma reggel csináltam ugyanolyan tesztet, mint 2 napja és ugyanúgy halvány.. Nem jelent valami jót, igaz? Május 18-án voltunk együtt, akkor foganhatott a baba.

Jövő hét csütörtökre van időpontom a dokihoz, de elkezdtem parázni, hogy erősödnie kéne..



#terhesség #terhességi teszt #kémieaiterhesség #pozítviteszt
jún. 7. 08:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ohh ez nem is halvány és két naponta kell erősödnie! Ne csüggedj! :)
jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Igazából május 20-22 közt is foganhatott, kibírnak annyit a spermiumok. Sajnos előre nem lehet megmondani, mi lesz, még bármi lehet.
jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ és azt is, hogy nem szedtetek szét a kérdésem miatt! 2 nap múlva ismétlek és csinálok majd egy digitális tesztet is.
jún. 7. 09:12
 14/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Ezeket most csináltam 16:20kor


[link]

jún. 7. 16:27
 15/24 anonim ***** válasza:
Jó lesz ez! :) Szukolok!
jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát most terhes vagy az tuti, a jövőre nézve reméljük a legjobbakat. A digitális a fogamzástól számol, kicsit kevés az 1-2 hét, de nem olyan pontosak ezek. Szerintem érdemi új infót ezek a tesztek most nem adtak. Várni kell, nincs más lehetőség.
jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
56%
Ezek sem túl erősek.
jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Lh tesztél kell,szikott erősödni nem terhességi tesztnél! Az vagy pozitív vagy negatív, ott nem fog erősödni vagy halvanyodni.
jún. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#18, de, a gyakorlatban szokott erősödni. "Hivatalosan" nem kell neki, tehát ha nem erősödik, nem jelent "papíron" semmit. És tényleg vannak esetek, mikor minden rendben a terhességgel de a teszten nem látszik az erősödés, ezért nem lehet most semmi biztosat mondani.
jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Azóta határozott, erős csikjaim vannak. Ma voltam dokinal. Sajnos van egy nagy hematoma a méhembe és e miatt nem látszódik jól, mert nagyon picike még, az is lehet, hogy méhen kívül van. “Ebből még bármi lehet”.. holnap és hétfőn HCG vérvétel, egy hét múlva újabb kontroll.. hosszú egy hét lesz megint.. :(( Azt hiszem, ha ez a baba nem marad meg, akkor abbahagyjuk a probálkozást, mert lelkileg nem bírom..
jún. 13. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!