Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes kismamik! Tis is...

34-35 hetes kismamik! Tis is nagyon várjátok már a babucit?

Figyelt kérdés
Én már annyira várom hogy elkezdődjenek a fájások. Alig várom hogy a karomban tarthassam. Persze nem akarom hogy szegényke túl korán jöjjön, de nem tudom hogy bírom ki ha még 6 hetet kell rá várnom.
2010. okt. 27. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia ,

Én 34+ 4 napos vagyok ma, és én is nagyon várom, egrészt hogylássam, hogy fogjam, hogy végre velünk legyen, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy már azért is várom, mert eléggé nehezen viselem , kicsi vagyok vékony, a pocakom meg óriási. ( a 32 hetesen az UH os azt hitte hogy a 36 hetesre mentem)

Szerintem a sok vizsgálat miatt hamar elrepül az idő, és én sem szeretném ha nagyon korán jönne, ha még 2-3 hetet bent lenne , utána már nem bánnám ha kibujna a kisfiunk

kitartást neked is, ja és mikorra vagy kiírva?

2010. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
December 3-ra, és pont így vagyok mint te. Nekem is már nehéz a nagy pocakkal sokszor.Meg hát az állandó pisilhetnék :) De minden nehézség ellenére, 100%-osan megéri. Csak pörögjenek ezek az utolsó hetek is úgy mint eddig :)
2010. okt. 27. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem már két hetes a Picurim, de a végén már én is nagyon vártam, hogy kibújjon, nagyon vártam a kiírt dátumot, de aztán túlhordtam. :) Már szétizgultam az agyam. :)

Viszont most már visszagondolva, nagyon gyorsan megy az idő! Használd ki terhességed minden percét! Nagyon szép időszak ez is! S aztán már nincs sok, és ott lesz a kisbabád! Könnyű szülést kívánok Neked!

2010. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy várod :) De csak türelem :)

Én meg már 40+5 hetes vagyok, és csak nem akar megszületni... Pedig azt hittem, 39.hétre fogok szülni megint, mint az első lányomat...

Az a baj, hogy az utolsó hónap a leghosszabb, hosszabbnak tűnik az az idő, mint az előtte álló 8 hónap :(

Könnyű szép szülést neked :)

2010. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is minden jót kívánok nektek!
2010. okt. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!