Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismamik, akik...

12 hetes kismamik, akik decemberre várjátok a babát. Ki hogy érzi magát?

Figyelt kérdés
Engem személy szerint megvisel az időjárás sokat fáj a fejem,az a legrosszabb hogy nem igazán lehet bevenni rá semmi sem,pihenni meg csak ha hazaértem a munkából tudok:(Szerencsére nem voltam nagyon rosszul idáig,néha hányinger hányás nélkül,meg szédülés,mondjuk az még néha előfordul.Sajnos már csak június 18-ig dolgozom,utána el kell mennem betegállományba.(egyedül maradtam,és haza költözök)Valaki ha tud segíteni,ilyenkor milyen juttatások járnak egyedülálló anyának?
2010. jún. 7. 10:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Hízni még nem híztam:)
2010. jún. 7. 10:11
 2/18 anonim ***** válasza:
Én dec.25-re várom a babámat.:-)Még mindig hányós korszakomat élem.Viszont eddig sikerült 2 kg-t felszednem,amit nem tudom,hogy hoztam össze.Augusztus végéig szeretnék dolgozni,mert elég macerás a bejárás a melóhelyre:-(Jó egészséget!:-)
2010. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én dec.14-re vagyok kiírva.:)Szép kis karácsonyi ajándék lesz akkor!:)Másnak is van olyan érzése,hogy mintha nyomná a hasát?Nem tudom érthetően írtam-e le,de olyan fura érzés,pedig még nem igazán nőtt a pocim.Arra értem hogy pl fekszem az ágyban és felhúzom a lábam és már kényelmetlen mert mintha nyomnám.
2010. jún. 7. 10:36
 4/18 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanaz:-)Gondolom ahogy nő a méh...én már csak oldalt alszom:-)Első
2010. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De jó!:)Boldog babavárást neked is!
2010. jún. 7. 10:45
 6/18 anonim ***** válasza:
En 11 hetes vagyok. Nagyon rosszul élem meg ezt az idoszakot. Naponta tobbszor hányok, enni nem tudok semmit és ugy érzem, hogy híztam. Ingerult vagyok, nagyon turelmetlen vagyok a párommal szemben. November végéig fogok dolgozni. Nagyon nehéz ez az idoszak!
2010. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én is csak oldalt tudok aludni,néha már megfordulni is nehéz igaz még korai ezt mondanom néha viszont még bele is szúr mikor megfordulnék:D

Neked már látszik valami?

2010. jún. 7. 10:46
 8/18 A kérdező kommentje:
Kitartás lányok!Mert ennek a "rossz időszaknak" boldog eredménye lesz:)Úgy volt nekem is hogy végig dolgoztam volna,de az élet közbeszólt:(A férjem elhagyott,és én most átmenetileg már kb 6 hete munkatársamnál vagyok,és hónap végén pedig megyek anyukámékhoz.
2010. jún. 7. 10:49
 9/18 anonim ***** válasza:
A haspuffadás múlthéten elmúlt.Az alhasam kezd formálódni,olyan kis "dombocskás"lett.És Neked?
2010. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:-(De gondolj a babára,szerintem senki és semmi nem fontosabb nála:-)Tervezett baba?lehet,hogy csak beijedt a "kedves apuka"?!
2010. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!