Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberre kiírt kismamik...

Decemberre kiírt kismamik tennének fel pocak képeket? És ki hány kiló +-nál tart?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó Baba várást
2010. aug. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem alig látszik valami, ha nem mondom, senki észre sem veszi,hogy babát várok...Úgyhogy pocis képet sem teszek fel, mert semmi értelme...

Eddig 0 kg. (pedig eszek rendesen,egész nap-és nem is diétásakat :)

Neked?

2010. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A pocakméret sok mindentől függ. Alkat, dec. elejére, vagy esetleg végére várod a babát...már csak azért is mert most már elkezd szépen nőni a pocak..akár két hét különbség is látszik..

amúgy attól is függ, hogy hanyadik baba..általában az első babásoknál később kezd el látszani..

Amúgy én dec.16ra vagyok kiírva..második baba, van egy nagyon picike pocakom, hátsó tapadású a méhlepény, ezért sem látszik annyira...és még minuszba járok kgnál mert fogytam 4kgot az első három hónapban. És te?

2010. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, képet most nem tudok felrakni, de nekem elég nagy a pocakom. A második babámat várom, az elsővel ilyenkor még alig látszott valami, most meg már sokan azt hiszik hamarosan szülök. Eddig 6 kilót híztam, míg a lányommal ilyenkor csak egyet. 95 cm a haskörfogatom most a 21. hétben, a lányommal ez az méret csak a 32. hétben volt. Szóval valószínűleg rendesen "elbálnásodom" a végére, de sebaj, a lényeg, hogy minden rendben legyen velünk. Sem a doki, sem a védőnő nem szidott le a sok kilók miatt, mert szinte mind a hasamra ment. Te hogy állsz, és mikorra vagy kiírva?
2010. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Képem sajnos nincs, de van jó nagy pocakom. A második babánkat várom Mikulásra, 1 kg-ot híztam.
2010. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a 2. babámat várom és elég nagy a pocakom, sokat jóval több hetesnek gondolnak. És sajnos már 10 kg-t híztam. (65-ről-75-re)
2010. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én pocakom még alig észrevehető pedig már a 20. hétben járok. December 24-re vagyok kiírva. Eddig 2,5 kg-nál tartok. :-)


Jó babavárást! :-D

2010. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!