Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 25hetes kismamik?...

Hogy vagytok 25hetes kismamik? Vásároltatok már? Várjátok a végét? Minden érdekel.

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 26 hetes vagyok:)Már szinte mindent megvettük még apróságok hiányoznak egy két ruha pelenka,matrac,de a nagy lényeg már megvan.Ti mit vetettek eddig?

Én az utóbbi 1 hétben érzem azt hogy jó lenne már a végén lenni...Szerencsére jól vagyok nincsen semmi panaszom persze könnyebben fáradok mint előtte:)És már szép nagy pocakopm van ...Mi kislányt várunk ti?

2011. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mi kedden töltjük a 25.hetet.Eddig babakocsit vettünk,ruhákat,hintát,sterilizálót,haslekötőt kaptunk.Még sok minden kell,de majd szép lassan vásárolgatunk.Kisfiunk lesz,eddig úgy néz ki.Minden rendben úgy néz ki,én i kicsit fáradékonyabb vagyok,de ezen kívül semmi panasz!Kilókkal hogy álltok?Én már súrolom a 10et sajnos...
2011. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szia.én 26 h vagyok,sajnos én is 10 kg +-nál járok,de lesz ez még több is:D,nekünk is sok minden meg van már,de ebből mi csak a babakocsit vettünk,sok minden kapunk szerencsére,de még azért mindig van mit megvenni és nem csak a babának hanem nekem is kellesz még egy két dolog.nekünk kislány lesz és nagyon várjuk már,csak a szüléstől félek egy kicsit így nem bánom hogy még bent van,meg szeretek is terhes lenni,olyan jó érzés:D.nekem a cicim kezdet el megint fájni,pár napja elkezdet folyni egy két csepp előtej,biztos ezért,meg elég sokat nőt a cicim,nem győzök venni a melltartókat,de feladtam és inkább itthon nem hordok:D.nektek milyen a haskörfogatotok?nekem most 104 cm.kíváncsi vagyok hogy mennyi a "normális,,.striákkal hogy álltok?
2011. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sziasztok

nekem van már egy 20hós lányom,sok minden tőle megmarad..babakocsit,ruhákat kell venni+pelenka....mást nem igazán.kisfiúnk lesz a nevét még nem döntöttük el...macera..vhogy nem, sikerül eldönteni.:D én idáig 6kilót jiztam a sok kóla miatt mert sokat volt hányingerem:(( stria az oldalamon lett friss 4db...mostmár probálok jobban figyelni az ételekre mert félek a hizástól nagyon...h a pocimon lesz...remélem elkerül.:)a végét várom már nagyon,egyre jobban fáradok..nem tom h nagy e a pocim de nekem pont elég...98cm.

25+1

2011. márc. 19. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 26 hetes vagyok. Igazából nagyon jól érzem magam, csak néha légszomj kínoz, pl. takarítás közben, tehát könnyen fáradok. A pocim 93 cm, és 8 kg-nál tartok. Még semmit nem vettünk, 2 hete babakocsit hajkurászunk. Most megyünk bútorlapot nézni, a párom csinálja a babaszoba egy részét. Most megvesszük a nagyját, és fokozatosan az apróságokat. Nem gondolom, h le lennék maradva, pénz kérdés az egész. Lista megvan, most épp a felajánlások jönnek, ki-mit vesz meg a családból, rucikat az első időkre kapok ismerőstől. Igazából aztán tudom, mit kell még vennem majd. Nálunk kislány lesz, neve is van már úgy néz ki! Jó babavárást mindenkinek!!!:)
2011. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 porcukormókus ***** válasza:

Szia! Én ma vagyok 27+3napos, mi még nem sokmindent szereztünk be. Egyenlőre házat újítunk fel, ami addig egyszerű, amíg még bent van kiscsajszi a pocakban. Pedig már nagyon készülődnék, dehát egyenlőre bokáig járunk a sittbe meg a porban..

Lassan én is belefutok a +10kilóba, nem örülök neki, de annyira nem zavar, sajna farkasétvágyam van! :) (inkább azon drukkolok, hogy megússzam a csíkokat!)

Mi még mindig dilemmázzunk, hogy melyik kórházat válasszuk, és hogy legyen-e szülésznőnk. Dokit én nem fogok fogadni, legalábbis egyenlőre így gondolom.

És még a nevet sem bírtuk eldönteni... :))

Vajon más is ilyen "káoszkapitány", vagy csak én meg a párom? :)

2011. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Úgy látszik, akik most 25 hetesek, jól megy a hízás. Persze én nyertem. :) Én is súrolom a 10, de 2vel felülről... :(

És még csak pár napja jött a farkasétvágy, és most úgy érzem, nem is tudok tenni ellenne. Eddig nagyon figyeltem... de minek?? :)

Ha minden igaz kislányunk lesz, jó lenne, mert már egy csomó rózsaszín cuccot vettem, igaz csak rucik, meg ilyenekben. Babakocsi is megvan, kiságy is, minden használt, vagy ajándék, mert egy petákunk sincs feleslegesen. :)

haskörfogat... Hát nem indult piciről, most meg már nagyon nagy 113 körül van. :S Ami nem lenne akkora baj, ha 190 magas lennék, és holnap mennék szülni. :D

2011. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!