Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusban szülő kismamik....

Augusztusban szülő kismamik. Ti már vásároltatok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk megvan a babakocsi kaptunk kiságyat és rengeteg ruhát egyedül az újszülött méretet kellett megvenni. Kaptunk gumilepedőt, textilpelust (de vettünk pár újat is) megvan a cumisüveg, törölköző, kis plédek hát kb ennyi. Nehezen bírom a meleget baba nélkül is úgyhogy én júniusig mindent be szeretnék szerezni hogy utána csak mosni vasalni és szobát rendezni kelljen. És kislányod lesz vagy kisfiú? Mikorra vagy kiírva? Ha minden igaz mi augusztus 17 de ez már a második időpont ja és kisasszonyt várunk:):)
2010. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan szeptember elejére vagyok írva, de mindenünk megvan.A szoba félig kész. A nagytesótól sok minden megmaradt.Sok mit nem kell vennünk.
2010. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk nagyjából minden megvan egy két ruha meg pelenkázólap kell még...a babaszobát pár hét múlva kezdjük mert akkor lesz leválasztva a picur szobája:)ti hogy álltok?
2010. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én második babót várom Szept. 2-re, és így sokminden van.Annyi hogy légzésfigyelőt a fiamnál kölcsön kaptunk,de az nagyon rossz volt, most veszünk majd egy újat, meg a pihenőszék is tönkre ment (az is használt volt) abból is veszünk majd egy újat.És hát mivel most lányzót várok lányos rucik, majd most fogok elkezdeni vásárolgatni, mert tegnap derült ki hogy tuti kiscsaj lakik a pociban! :)

De a szobáját nem egyhete csináltuk meg mert akkor kapott nagyobb ágyat a fiam.Kifestettünk, meg beraktuk a kiságyat, ilyesmi! :)

Mindenkinek jó babavárást! :)

2010. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én augusztus 8-ra vagyok kiírva.

Megvan a kiságy, ágynemű, a babakocsi+hordozó, pelenkázólap, kád+állvány, kis takarók, pár ruhadarab, játszószőnyeg.

Egyenlőre ennyi van, minden héten veszünk valamit, remélem mire bejön a meleg, minden meglesz.

2010. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Már a megkaptuk a babakocsit, textil mózest, a kiságyat, matracot, pelenkázó táskát és rengeteg kisruhát. Már csak néhány dolog hiányzik, Pl: babahordozó, légzésfigyelő, ágynemű, textil pelus, stb. de ezeket a bababörzén szeretném megvenni, ami vasárnap lesz. Remélem ott mindent megtudunk venni és akkor, ahogy megérkezik a babaszobabútor el is kezdem kimosni és kivasalni a kis ruhácskáit. Úgy gondolom, hogy a szekrényben nem lesz bajuk augusztusig :)

2010. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!