Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már többen írták, hogy hú,...

Már többen írták, hogy hú, hát ők is szoptatás mellett estek teherbe. Nekik akkor ezek szerint eszükbe sem jutott védekezni?

Figyelt kérdés

Amikor én szültem, a kórházban is volt egy nő, aki felháborodottan közölte, hogy hát ő bizony szoptatott és úgy esett teherbe, hogy lehet. Hát hogy... És az a baj, hogy egyre több ilyen esetet hallok, és nem hiszem el, hogy manapság már ennyire sok tájékozatlan anyuka van...

Ha valaki már magától nem gondol a védekezésre, kinek lenne még "feladata" felhívni a figyelmet rá? Védőnő? Orvos? Nekem a hetes kontrollon a doki első kérdése volt, hogy akkor hogyan gondoltam a védekezést a továbbiakban...


2010. okt. 24. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazad van.Ez majdnem olyan mint a megszakitasos vedekezes,es ha besikerult a baba akkor...dehat idoben kihuzta...
2010. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak olyat ismerek,aki azért nem védekezett szoptatás alatt mert nem lett volna baj neki ha teherbe esik,úgyis akartak következő babát.

Az én dokim is rákérdezett a fogamzásgátlásra anno a 6 hetes kontrollon.

2010. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kettőt ismerek, aki nem akart még babát. Nem védekezett egyik se... Ennyi.
2010. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!