11 hetesen +5 kg?

Figyelt kérdés

65 kg-ról indult a terhességem (160 cm, sosem voltam vékony). 5-6 héten 64 kg voltam. Mostanra kicsit jobb az étvágyam. Illetve, sokszor kell ennem valamit, mert érzem, hogy hányingerem lesz, ha nem eszem. Szinte óránként eszem valamit (néhány keksz/mandarin_ szendvics/dió/csoki). Úgy érzem, hogy fel vagyok puffadva, folyamatosan telve érzem a gyomrom, de közben éves is vagyok. Nemrég mertem magam, és kicsit elrettentett, hogy 69,3 kg-t mutatott a mérleg. A hasamra érzem a hízást, de inkàbb puffadásnak néz ki, vagy terhespocaknak, de ebben az időszakban még nem igazán valószínű, hogy az lenne...

Mit lehetne kezdeni ezzel? Nem szeretnék nagyon sokathízni... Nektek mi vált be, hogy szánjon az éhség, de hányinger se legyen?


Köszönöm, ha válaszoltok.


2023. dec. 9. 20:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#20, igazából bármi lehet. Én a konyhába beléléstől voltam rosszul, főzni semmit sem tudtam, de enni még csak-csak. Mi ebédet rendeltünk abban az időszakban, meg néha a férjem főzött. Szerintem segíthet, ha sokféle ötletet kap, aztán valami csak beválik.
2023. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!