Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességeteket titkoknáltok...

A terhességeteket titkoknáltok szülésig olyan személyek vagy rokonok elől, akikkel nem vagytok jóban?

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem titkoltam egyiket se,de nem is reklámoztam. Így akivel találkoztam latta, akivel nem az nem. Miért kellene titkolni?
2023. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Titkolni nem akarom, de mint az első, nem is hirdetem.

A lánykérés meg az esküvő se volt nagy dobra verve. Aki közel áll hozzánk, az tudta. A keresztapámmal nagyon nem vagyok jóban, ő az esküvő után felhívott, hogy mégis mit képzelek magamról, hogy titokban megyek férjhez. Mondtam neki, hogy ez egy percig se volt titok, azért, mert ők nem tudtak róla, az azt jelenti, hogy abban a kb másfél évben, míg a lánykérés meg az esküvőszervezés és az esküvő lement, szartak a fejemre és mindenkiére, aki tudott róla. Rámbszta a telefont, gondolom most is ez lesz, de nem érdekel.


Ez a mi kicsi, közös boldogságunk, aki közel áll hozzánk, annak örömmel mondjuk, de aki nem, annak nem fogunk ilyen óriási bejelentős facebook eseményt csinálni, mert őszinte nem nagyon van köze ehhez mindenkinek.

2023. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Sosem hoztam nyilvánosságra, pl. Fb poszttal még olyanok számára sem, akikkel nem vagyok rosszban. Akikkel én közöltem, az a szűk család, a háziorvosom, a munkáltatóm, a legkedvesebb kollégáim, 2 barátom, a fodrászom. A többi ember maximum tőlük hallhatott róla. Sokáig nem is látszódott a hasam, illetve mikor már szembetűnőbb volt, alig jártam el itthonról, mert pihenésre voltam ítélve. Kb. csak anyámékhoz és orvoshoz, védőnőhöz jártam.

Így mikor megszületett a fiam, sokan meglepődtek.

2023. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem a kérdést. Olyan rokonokkal (pl.a saját anyámmal), akivel nem vagyok jóban, nem tartom a kapcsolatot, ergo nem tudom "titkolni", hisz nem is beszélünk, hogy letagadjam.


De ha tartanám is, mi értelme lenne titkolni?

2023. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akivel nem vagyok jóban, nem tartom a kapcsolatot. Ergo csak azokkal osztom meg, akikkel jóban vagyok.

Titkolni pedig senki kedveert nem titkolnám.

2023. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
En pl a munkahelyemen nem tudnam titkolni, mert a pozitiv teszt utan nem jarhatnek be a munkakorom miatt. Olyan ember viszont van a csaladban, akinek nem ujsagolnam el, mert ha neadjisten elvetelek, arrol sem kell tudnia. Aki tud az oromomrol, az a banatomrol/vesztesegemrol is, aki nem, az meg okkal nem tud. Igy, ha csak nem talalkozunk es (meg) nem latszodik rajtam, biztos nem kozolnem vele mert semmi koze hozza.
2023. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy nem beszélsz róla, nem titkolod, nem érzem, hogy mindenkivel meg kellene osztani, azzal sem, aki épp nem veszi észre, miközben beszél veled.


Olyan 26+ig szerintem jobb egyáltalán nem beszélni róla, csak egy két embernek, nehogy gond legyen, utána meg már akinek feltűnik vagy találkoztok és épp van kedved.

2023. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Akinek akartuk elmondtuk( közeli ismerősök, családtagok) Akikkel meg eltávolodtunk, nem tartjuk a kapcsolatot azok meg megtudták nyilván a pocakos fotósorozatomból amit posztoltam.
2023. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, ha valaki annyira nagyon titkolni akarja, akkor miért posztolgat úgy, hogy azért elrejti a posztjaiban az "easter egg"-eket az emojikkal meg azzal hogy kirakja magát, de csak hátra, sok kép közé, hogy alig lehessen látni de azért mégis... Aki nem egy idióta, az rögtön rájön, szóval tényleg nem értem mi ezzel a cél..
2023. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!