Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérhigító injekció, ha nem...

Vérhigító injekció, ha nem hasba akkor hová?

Figyelt kérdés
A várandósság alatt végig kell szúrnom magam, de sajnos már akkora a hasam, hogy előre nem tudom szúrni, mert nem tudom a bőrt összecsípni ott. Most már oldalt a derekamnàl szoktam szúrni, de ott meg nem olyan kényelmes. Hallottam, hogy sokan combba szúrják. Az nem fáj? Vagy aki hasonló helyzetben van, ő hova adja?

2023. okt. 3. 22:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"és ha császár, akkor szülés után még 6 hétig"


Ha Leidenes vagy, akkor mindegy a szülés módja, természetes szülés után is ajánlott 6 hétig. Meg bármikor nem terhesen is, ha pl: repülsz, csontod töröd....stb.

2023. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Sajnálom nagyon az eseted, csak tudom hogy a szúrás kellemetlen, ( anya szúrta 2 hónapig lila zöld volt a hasa) azután a combjába szúrta, majd kapott kapszulát ami ugye fájdalommentes. Kitartást neked és jó egészséget
2023. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
11-es. Ezért kell az aszpirin protektet szednem ha nem vagyok terhes életem végéig (immunológus derítette ki a Leident és mondta az aszpirin protektet, de nyilván szúrni csak speciális esetekben kell magam, mint amiket te is írtál és mint a terhesség).
2023. okt. 4. 13:11
 14/17 A kérdező kommentje:
12-es! Köszönöm, nagyon kedves vagy 🙂. Hát nyilván nem kellemes, de 3 év alatt kisebb nagyobb szünetekkel mindig kellett szúrnom,szóval már megszoktam. Amúgy inkább injekció, mint gyógyszer, azt szedek épp eleget az immunológiai problémáim miatt és nem akarom a gyomrom jobban kikészíteni. Meg lehet van bennem egy kis rejtett mazochizmus is (csak vicc persze) 😄.
2023. okt. 4. 13:14
 15/17 anonim ***** válasza:
Az aszpirin protect nem jó erre. Hematológus elmagyarázza.
2023. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az azpirin protektet szedem évek óta. Ezt mondták a meddőségiben is, ezt mondta az ország legnagyobb tudású immunológusa, aki egyáltalán felfedezte, a Leiden mutációt. Én hiszek nekik és mivel az vérképem is klasszisokkal jobb mióta szedem, nekem nem kérdés, hogy ezt kell szedni.
2023. okt. 4. 14:41
 17/17 anonim ***** válasza:

"az ország legnagyobb tudású immunológusa, aki egyáltalán felfedezte, a Leiden mutációt"


Wtf?

2023. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!