Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérhigító injekció, ha nem...

Vérhigító injekció, ha nem hasba akkor hová?

Figyelt kérdés
A várandósság alatt végig kell szúrnom magam, de sajnos már akkora a hasam, hogy előre nem tudom szúrni, mert nem tudom a bőrt összecsípni ott. Most már oldalt a derekamnàl szoktam szúrni, de ott meg nem olyan kényelmes. Hallottam, hogy sokan combba szúrják. Az nem fáj? Vagy aki hasonló helyzetben van, ő hova adja?

2023. okt. 3. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más miatt kellett, combomba és a vállamba szúrtam csak
2023. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én végig combba szúrtam, mert nekem az sokkal egyszerűbb volt. Volt 1-2 alkalom amikor rossz helyre szúrtam, de azt leszámítva semmi extra. Nem fáj jobban, mint hasba.
2023. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én oldalt derékba szúrtam, de azért mert nekem ott volt elviselhető. De bárhol lehet ahol tudod zsírba adni. Magyarul össze tud csípni annyi bőrt. Lehet comb és kar is természetesen.
2023. okt. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a férjem szúrta, és végig a karomba.
2023. okt. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Oda add, ahova neked kényelmes. Lehet comb, felkar, has, "oldalháj"...stb. Bármi, ahol össze tudod csípni és beadni.

Kórházban felkarba adják. Nekem ott sokkal jobban fájt. Combom hatalmas, mégse tudtam oda adni, mert nem állt kézre, nem tudtam összecsípni. Oldalhájba mindkét terhességemnél, meg azóta is bármikor kell, simán ment. Még a terhességek végén is, amikor már ott is eléggé feszült a bőr, akkor is.

2023. okt. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hú köszi szépen mindenkinek! Akkor amíg még megy, marad az oldalamba. Én magamnak szúrom, szóval a felkar az összecsípés miatt így nem játszik. Meg sajnos elég sokszor lilul be a helye , aztán végülis az oldalamnal nem látja senki. Ha már nem marad ott hely akkor marad a comb, úgyis jön a rossz idő, már nem fogok rövidnadrágot hordani, hogy bárki lássa .
2023. okt. 4. 07:19
 7/17 anonim ***** válasza:
4%
Kérdező nem írtak fel vérhigító tablettát? Azt egyszerűbb lenne bevenned. Szúrnod kell magad végig?
2023. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6 hétig szúrtam magam. Adtam én mindenhova ahova gondoltam. Azt mondták ne is mindig egy helyre. Így has, comb, fenék, kar. Igaz kék zöld voltam mindenhol, de na🤣
2023. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es! Nem, injekciót kell végig a terhesség alatt használni és ha császár, akkor szülés után még 6 hétig. Nem probléma, hogy szúrnom kell magam, csak kíváncsi voltam, hogy még hova lehet. Amúgy reggel injekció, este aszpirin protekt a 28.hétig, aztán az aszpirint elhagyhatom. Fontos, mert Leiden mutációm van és hogy ne vetéljek el, kellenek ezek a cuccok.
2023. okt. 4. 12:12
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as. Én is, még van, hogy feketére is bevérzik sajna. Már 22 hete adom, szóval szerintem azért is vérzik be sokszor ennyire csúnyán. Lehet kipróbálom milyen combba adni, de ha kellemetlen, akkor marad a derekam. Mindent a baba és az én egészségemért is 🙂.
2023. okt. 4. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!