Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiket terhesen egyre jobban...

Akiket terhesen egyre jobban kikészítettek a munkahelyén, meddig dolgozott?

Figyelt kérdés

36. hétig tervezem, szerencsére nincsen semmi bajom, de a kollégáim közül az egyik egyre jobban az idegeimre megy. Terhességem előtt sem volt más, csak most a hormonjaim miatt még érzékenyebb vagyok rá. Nem vagyunk alá-fölé rendelt viszonyban, felé nem is tartozom semmi elszámolossál, mégis mindenben főnökösködni próbál, irányítani, számon kérni az időmet, stb. Próbáltam vele megbeszélni, de ráadásul bipoláris, így rosszabb napjaiban teljsen kezelhetetlen.


Veletek volt hasonló? Meddig toleráltátok?


2023. szept. 21. 18:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa, de ezt egy bipolárissal játszhatod a végtelenségig. Nagyjából 1 hétig normális utána, vagy ha beállítják rendesen a gyógyszereit, olyankor van két hét nyugi.
2023. szept. 21. 19:30
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor simán nézz át rajta, lehet megunja.
2023. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
7. hò vègèig bìrtam. Mèg egy hònapot akartam dolgozni. A beosztottjaim annyira idegesítettek, szerintem direkt, hogy nem bìrtam.
2023. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Apám bipoláris,azt gyűlölte ha egyáltalán nem reagáltam csak mosolyogtam. Ezek ugyanis energia vámpírok direkt kekeckednek,de ha nincs kit felhúzni azt gyűlölik nincs meg a boldogságuk... nézz át rajta és ennyi,semmilyen érzelmet ne mutass,azt gyűlölik és keresni fog egy másik balekot.
2023. szept. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!