Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiket terhesen egyre jobban...

Akiket terhesen egyre jobban kikészítettek a munkahelyén, meddig dolgozott?

Figyelt kérdés

36. hétig tervezem, szerencsére nincsen semmi bajom, de a kollégáim közül az egyik egyre jobban az idegeimre megy. Terhességem előtt sem volt más, csak most a hormonjaim miatt még érzékenyebb vagyok rá. Nem vagyunk alá-fölé rendelt viszonyban, felé nem is tartozom semmi elszámolossál, mégis mindenben főnökösködni próbál, irányítani, számon kérni az időmet, stb. Próbáltam vele megbeszélni, de ráadásul bipoláris, így rosszabb napjaiban teljsen kezelhetetlen.


Veletek volt hasonló? Meddig toleráltátok?


2023. szept. 21. 18:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
elszámolással* bocsi az elírásokért. :)
2023. szept. 21. 18:52
 2/14 anonim válasza:
85%
Terhesen az orvos bármikor kiír betegállományba, ha kéred. Általában a terhes nőkkel minden normális ember kedvesebb, udvariasabb.
2023. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 24 hetes koromig dolgoztam. Ugyanez volt, totál rám szálltak. Egy szép napon úgy döntöttem, hogy nekem ezt nem kötelességem tovább tűrni. Még így is tök rendes voltam, mert hetekkel korábban szóltam, hogy x időponttól fogva kiíratom magam, úgyhogy volt idejük megoldani a pótlásomat.

Amikor lejárt a gyed, minden gond nélkül visszavettek, de szerencsére egy másik részlegre.

2023. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy kiír, csak sajnos eléggé patthelyzetben vagyok, mert most vettünk lakást, költözni még nem tudunk a felújítások miatt, így egyszerre kell fizetni a hitelt valamint az albink bérleti díját. Úgyhogy még 1 hónapig biztos nem tudok nyugodtan hátradőlni emiatt.
2023. szept. 21. 19:21
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Számold ki, mennyivel kevesebb táppénzt kapsz, és ezzel szemben mennyit spórolsz azzal, hogy nem mész be dolgozni. Nem kell venni bérletet,nincs benzinköltség, magad főzhetsz, nem kell rendelni, ilyenek. Lehet, hogy nem is jártok sokkal rosszabbul.
2023. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3-as


Én el is kezdtem egy másik kollégát betanítani a munkámra, közben emiatt csúszok természetesen a saját munkáimmal, amiket így pluszban otthonról csinálok. Kezd tele lenni nekem is a hócipőm, nem hiszem, hogy ezek az én kötelességeim lennének, ezért is tolerálom rosszul, hogy ez a másik kolléga ezek után még számon kéri, hogy mikor mit csinálok, mikor megyek vizsgálatra (kb. hogy képzelem), mi az hogy home officeban vagyok - amikor heti két nap jár, ennyit is igényelek meg, ő meg folyton szabi kivétel helyett elmegy 5 nap home officera, vagy a 2 nap HO-val toldja meg a hétvégéjét, stb... 😅😅 És akkor én vagyok számonkérve mikor így is erőmön felül dolgozom.

2023. szept. 21. 19:25
 7/14 A kérdező kommentje:
Sehogy nem jobb, 210 az albi, 150 a hitel, az én fizumból ha tp-re mennék így kb. alig maradna valami.
2023. szept. 21. 19:26
 8/14 A kérdező kommentje:
Bérletet pedig amúgy is vennék, melóba járástól függetlenül, mert máshogy a budapesti közlekedés elég nehezen megoldható. Mármint nem terhesen simán elbiciklizek de most ugye ez nem opció. :D
2023. szept. 21. 19:28
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Minek reagálsz rá, simán annyit mondanék

Közöd?

Nem a főnököd, én biztos elküldeném a picsába.

2023. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor összeszorítod a fogadat, és valahogy kibírod. Más megoldás nincs.

Az a jó, hogy látod már a végét, ki meg nem rúghatnak, akárhogy kavar.

De tudom, milyen vacak, részvétem. :(

2023. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!