Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhesség olyan nehéz,...

Ha a terhesség olyan nehéz, hosszú, kimerítő és rosszullétekkel jár, miért hívják sokan áldott állapotnak, és csodálatos időszaknak?

Figyelt kérdés

Mindenki máshogy éli meg?

Vagy a kettő nem zárja ki egymást?


2023. júl. 30. 16:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

20-as!

Én ilyen kérdéseknél senkit szoktam senkit lepontozni, hisz a tapasztalat senkinél sem ugyanaz, a kérdezőnek minden válasz hasznos lehet.

Viszont lehet mások túlzásnak tartják, amit írsz, ha ők szerencsésebbek nálad, és nem voltak ilyen problémáik.

Mint írtam, nekem alig volt panaszom, sőt, már attól volt szinte fizikai fájdalmam, mikor egy nap a 20. szomszéd állított meg a nagy hasammal és kérdezte sopánkodva, hogy "jaj, hogy bírod ezt a nagy meleget???" (tavaly ősz elején szültem) 🙂 Semmi bajom nem volt, nem terhesen is szerettem a meleget, "àldott állapotban" sem zavart 🙂

Egyszerűen nem vagyunk egyformák, ezt tiszteletben kellene tartani mindenkinek, és nem kígyót-békát kiabálni a másikra, hazugsággal vádolni, illetve bizonygatni neki, hogy nem is úgy èrzi magát, ahogy gondolja 😉


17-es voltam

2023. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

En nem tartom tulzasnak speciel azt, amit a 20-as irt, en is ateltem.

De az, hogy kijelenti, hogy marpedig szar minden terhesseg es kesz, csak mert neki az volt, nincs rendben.

Nem erti, nem fogja fel, hogy masoknak lehet jo, mas.

Ezert pontoztak le, de gondolom ezt se fogja erteni.

2023. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#20

Azért ez nagyon nagy általánosítás, már neharagudj.


Nem egy olyan anyukát ismerek, aki még csak nem is émelygett egyszer sem.

2023. júl. 31. 10:19
 24/31 A kérdező kommentje:
Egyébként meg egy csomó nő szeret terhes lenni.
2023. júl. 31. 10:22
 25/31 anonim ***** válasza:
19%
De felfogom, nem vagyok dilettáns, és nem általánosítok. Csupán leírtam az árnyoldalakat, mert szükségtelen belefulladni a rózsaszín vattacukortengerbe.
2023. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fullad bele. Szerintem meg mindig nem erted…😂

Mindegy, engedjuk el!

2023. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Amúgy meg sokan még mindig azt hiszik, hogy az anyaság negatív oldaláról nem lehet beszélni, azaz "tabu", holott lassan már az emberek elhidegülnek a gyerekvállalástól. 🤷
2023. júl. 31. 10:47
 28/31 A kérdező kommentje:
A terhesség árnyoldalai sem tabu téma már, de úgy látszik, a #25-ös még lemaradt valamiről..😅
2023. júl. 31. 10:48
 29/31 anonim ***** válasza:
32%
Hát akkor áltassátok csak magatokat! :D
2023. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 AlexandraL22 ***** válasza:

Nem tudom masok hogy vannak vele de en a 6.hettol a 10.ig hanytam, aludtam, emelyegtem. 12.hettol fajt a hasam, fekudtem, mar 9.hettol nem dolgozok mert a munkakorom tul nehez es karos az egeszsegre. Most vagyok 15 hetes elmeletileg jobban vagyok mar vegre talan en is elkezdhetem elvezni ezt a terhesseget.

Hozza teszem hogy 3 hetes antibiotikum kurat folytattam mert kullancsos fertozest kaptam el, kozben a hormonjaim nem voltak tul jok, de itt vagyok :)

2023. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!