Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérköppeny szindrómás...

Fehérköppeny szindrómás kismamák? Ti hogy kezeltétek ezt a "problémát"?

Figyelt kérdés

Első terhességemnél jelentkezett, hogy a védőnői vérnyomásmérésnél mindig felszaladt a vérnyomásom és a pulzusom.Azelőtt soha nem volt ilyen problémám.Megkeserítette az egész terhességemet sajna.

Szeretnék majd testvért a fiamnak, de ezért elgondolkodom, mert olyan kellemetlen volt.Le lehet ez küzdeni valahogy?


2010. okt. 13. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

* köPeny

:) Ne haragudj, de szúrta a szemem...Bocs.

2010. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, mindig ilyen segítőkész vagy?

Akkor így jó lesz:köpeny?Hm.

2010. okt. 13. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Én otthon mértem vényomást,reggel,délben,este és egy táblázatba írtam.Hasonló problémám volt,és a védőnő javasolta,így derült ki hogy nem is magas!Így megnyugodtam és most már nála sem mérünk magasat.35h.kismama
2010. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is magamnak mértem. Megbeszéltem a dokival, hogy napi 3 alkalommal mérem, és majd ő kiértékeli.

Az átla 129/76 volt, míg akár a doki, akár egy nővérke, akár a védőnő mérte, 140 alatt sosem állt meg.

Csináld te is így, egyből kiderül, ha gond van, és a dokinak sem látatlanban kell megállapítania, hogy magas, vagy sem.

2010. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is vezetem egy füzetben. Nekem a védőnőnél mindig magas, mert valamivel mindig kiborítanak!

Minden jót!

2010. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is napi rendszerességgel érem magamnak itthon és viszem magammal a papíromat a védőnőhöz és a dokihoz is. Cukor miatt diétáznom kell, vércukoreredmény is rákerül.
2010. okt. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólokhoz.Védőnőnél mindig magas,otthon normális.Én sem szeretek védőnőhöz járni,mindig kötözködik vmivel,pedig teljesen rendben vagyunk,csak Ő előre okoskodik mindig,amivel felidegesít.Otthon mérem és a háziorvos rendben találja,gyógyszert sem szedek.A védőnő meg-ha rajta múlt volna-akár hónapokra befektet a kórházba,sószegény diétával.A nyári kánikulában azt tanácsolta,hogy csak napi 1,5 l folyadékot igyak,de abban legyen benne a leves,tea,kávé,joghurt.....Nekem kicsit kevés volt.Nem is értettem az okát,mert teljesen egészségesek vagyunk.Sajnos nincs jó tapasztalatom a védőnőkkel kapcsolatban.....
2010. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Jó tudni hogy hogy nem vagyok egyedül.Nálam semmi nem jött be sajna, már a végén a mérés puszta tényétől felment.Ilyenkor jó hogy nem vagyok terhes már, és nem kell méredgetni, meg szerencsére helyre is állt szülés után.
2010. okt. 15. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!