Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek szilveszterezni nagy...

Menjek szilveszterezni nagy társaságba terhesen? Illendó egyáltalán?

Figyelt kérdés

24 hetes terhes vagyok. Már ugyebár jól látszik. Nemrég voltunk egy szórakozóhelyen(már bánom, hogy elmentem)és ott is úgy éreztem, hogy kinéznek. Lehet, hogy nem rosszindulatból, de mégis bámultak. Párom is észrevette.


Ti mentek vhova szilveszterkor? És hány hetesek vagytok?


2008. dec. 30. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ha bírod akkor miért ne mehetnél. Csak ne a dohányzó részlegbe.

Szerintem csak csodálnak az emberek a baba miatt, biztos nem kinézésről van szó..:))

2008. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Én tavaly voltam 15 hetes,nem nagyon látszott az igaz,de én mondjuk házibuliban voltam!
2008. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

szia,

én már nem vagyok babás, illetve az enyém már kint van, de én nyáron voltam 36 hetesen lagziban és nem bántam meg, hogy elmentem. persze illett is, a párom tesójának volt a lagzija, de ha meg is nézett valaki, arra büszkén visszanéztem, hogy na ilyen pocakot produkálj! :) persze egy lagzi más, végülis mindenki családtag.

szerintem ha szeretnél akkor menj, ne foglakozz vele, hogy illik-e vagy mit szólnak mások és hogy kinéznek. Gondolom a darázsderekú 18 éves lánykák, akik el sem tudják képzelni, hogy ekkora pocakkal hogyan lehet létezni...mert egy normális nő nem bámul meg egy kismamát vagy legalábbis nem bántón, én is mosolyogni szoktam a pocakosokra.

Arra azért figyelj, hogy ne legyen füst és hangos zene. Én 28 hetesen voltam koncerten és 10 perc után hazamentünk, mert a babó nem bírta. Boldog új évet!

2008. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálj megfelelni a külvilágnak. Azért mert terhes vagy nem a Marsról jöttél. Ha kedved van szórakozni menni, és élvezni a társaságot, válljék egészségedre. Ha meglesz a baba, jóidőre lemondhatunk úgyis a szórakozásról. Addig élvezd ki, amíg lehet, és neked is jól esik.
2008. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mi éjfél után külön ünneplünk a férjemmel Ő még egy utolsót bulizik egy nagy tömeg partyban, én egy családos házibuliban leszek, szerintem Te is nyugodtan mehetsz, csak füst mentes helyre, a nem túl hangos zene még jó is lehet a bébidnek. én 23 hetes vagyok.
2008. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Szia!En 18 hetes vagyok es buszke a nagy pocakomra, nezzenek meg annyian ahanyan csak akarnak, de en megtancoltatom a fiamat :-) !Persze csak amig neki is tetszik :-)

BUEK!!

2008. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze! :) Menj, amig tudsz! Én céges buliban is voltam karácsonykor, még táncoltam is a főnökkel, szilveszterkor pedig házibuliba mentjünk. Minden alkalmat kihasználtam, szinte az utolsó pillanatig (étterem, osztálytalálkozó, szalonna-sütögetés, haveri bulihétvége, jó, a Szigetre nem mentem ki...). Csináltam alkoholmentes koktélt magamnak, iszonyú jól szórakoztam! Idén már "sajnos" ez kimarad, 5 hónapos a lányom, talán jövőre beszervezzük a nagyiékat a gyerekfelügyeletre. :)

Egy terhes nő nem beteg, és nem csecsemő! Miért ne mehetnél társaságba szórakozni?! :) Ráadásul a szórakozóhelyek többségén már kijelölt dohányzó rész van, tehát már ez sem jelent akadályt! Jó szórakozást! :)

2008. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
27hetes vagyok,igen nagy pocival.Holnap két buliba vagyunk hivatalosak.Mindkét helyre megyünk.Sőt ma fodrásznál és kozmetikusnál is voltam.Menjél hát.Érezd jol magad.
2008. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 33 hetes vagyok. Házibuliba megyünk a párommal, ahol tolerálják, hogy terhes vagyok és nem dohányoznak velem egy légtérben. Persze hatalmas zaj sem lesz, ami zavarhatná a babámat. BUÉK!
2008. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!