Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az igaz-e hogy az első abortus...

Az igaz-e hogy az első abortusz ingyenes?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 19:01
1 2 3 4 5 6
 51/52 Oxa válasza:

Mivel megy itt mindenféle válasz, ezért adok egy pontosabbat!


"Kedves Hölgyem!

A terhességmegszakítás árát a családvédelmi szolgálat határozza meg. Jelenleg 4 tarifa létezik: 28540,- 14250,- 7300, illetve ingyenes. Az ingyenességet szociálisan rászorultak kaphatják. A terhességek száma nem befolyásolja az árat. Tisztelettel: Dr.H.G.

2008-02-15 08:34"

Forrás: Weborvos.hu


Persze azóta az árak bármerre változhattak, de a lényeg érthető!

2011. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 csicsiim válasza:
Én sem tudom miért kell egyből itélkezni más felett, amikor azt se tudjátok, hogy miért kell elvetetnie...és mit gondoltok, hogy neki öröm, hogy el kell? szerintetek neki nem fáj?? meg min mehet keresztül.? de mostanság mindenki csak itélkezni tud a másik felett..és védekezéssel is lehet teherbe esni..örüljetek, hogy nem ti vagytok az ő helyzetébe.. amugy én nem csak egy embert ismerek akinek az első vetetés ingyenes volt.!!
2013. nov. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!