Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, de nem...

6 hetes terhes vagyok, de nem tarthatom meg a kisbabát. Abortusz után teherbe eshetek még? Ez az első terhességem, de nagyon félek, hogy később nem lehet kisbabám.6 éve rettegek, ettől, mert többször volt már petefészek gyulladásom, stb.

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 15:25
1 2
 1/11 edus83 ***** válasza:
79%
Én vetettem el babát és most évek óta próbálkoztunk kétszer ment el babán és szörnyű tudni,hogy én tehetek róla:((!!!Nagyon nehezen jött össze és még csak 5hetes vagyok de minden nap rettegés,hogy ne mennyen el:))!!!Szóval én meg gondolnám a helyedben,bár megértem,hogy van amikor az ember nem tudja megtartani.....
2009. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem tarthatod meg?

Nagyon sok nőnek végeztek abortusz és végül lett gyereke,de van egy kis százalék,akinek valami hiba csúszott be és nem elhetett többé már.

Helyedben megtartanám.Dehát nem ismerem a helyzetedet.

2009. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Második válaszoló vagyok.

Nem lehetett helyett nem elhetettet írtam .100 bocsánat.

2009. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Jaj,ha lehet inkább tartsd meg!Nem tudom hány éves vagy és miért nem tarthatod meg!Én is elkövettem azt a hibát,hogy megöltem a kisbabámat,nem is olyan rég,de a lelki kinokat nem kivánom senkinek.Jobban fájt bárminél.Most meg szeretnék,azt akármit csinálok nem leszek terhes!Nincs olyan indok,amiért mégegyszer megtenném!Azóta is depis vagyok!
2009. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
ha van rá kicsi esélyed avgy ódod hpyg megetrsd akkor szerintem tartsd meg,merta mai világban olyan nehezn jön össze egészséges kisbaba,és kitudaj utánna lehet e még...ja és ha elveteted,örrökké ott fog élni benned a tudta ,hoyg megtetted.
2009. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
a tudat ..bocsánat,rosszul irtam.
2009. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Szia,

Amennyiben nem az egészséged miatt veteted el a babád, vagy esetleg ő nem lesz egészséges, mert valami olyasmit csinálsz/tál/ javaslom, kérem, ne tedd. Sajnos megtettem anno, és nem kívánom neked a fájdalmat amit át fogsz élni, és itt mind a kettőről beszélek, fizikai, és lelki.

"20perc és szülni fogok" mindjárt vége a terhességemnek, és a karomba zárhatom a fiam, igen újra babát várok, és örülök, hogy ennél a picinél helyes döntés született, és élni fog. Nekem szerencsém volt. De lelkileg nyomorék vagyok örökre!!! Te is az leszel, és hidd el nekem tudom miről írok!


Az orvosom úgy engedett el, hogy 10-20% az esélyem arra, hogy valaha anya leszek!!!!! három nappal a műtét után újra kórházban voltam, mert szép nagy darabkákban jött belőlem ami bent maradt, és hiába minden, marad mindig valami, engem kezeltek, mert nem akartam elhanyagolni, és nem lett baj, de így is a 4-6nap helyett 3hétig véreztem, ami már kóros, és utána nem igazán kell reménykedni a következő babában, én sem mertem elhinni, hogy terhes vagyok!!! A méhem sosem lesz teljesen épp, hiszen egy éretlen fejlődő placentát tépnek ki belőle, azon a helyen örökre heg marad, oda baba nem igazán tapad, vagy hamar el is megy.

Szóval ha jót akarsz magadnak, nem vállalod be a műtétet. Mert a következő pozitív tesztig nagyon hosszú idő is eltelhet, de nagyon szörnyű esetben sose. Sajnos mindig van 1 olyan nő, aki nem lesz többé szerencsés. És ha a petefészkeid is "ramaty" állapotban vannak, akkor csak rontod az esélyeid.

Gondold át. Ha nem is a pici miatt, magad miatt!!!!

Remélem helyesen döntesz, és ne haragudj, ha szentbeszédnek tűnik, nem annak szánom.

2009. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem igaz,minden egyes menzesszel reganerálodik a méhfal,és uj méhnyálka keletkezik amin meg tud tapadni az embrió,hülyeségeket azért nem kellene írni.Nyugi lehet gyereked annyi amennyit akarsz.
2009. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Sajnos nekem az első babámat 13.hetesen vették el mert eléggé rossz állapotba voltam ahogy telt az idő és az orvosok nem akartak tovább kockáztatni pár évvel késöbb újra próbálkoztunk terhes lettem sajnos a 8.héten elment a baba rá 4 hónapra ismét terhes lettem jelenleg a 38.hétbe járunk

2009. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Sajnos nekem is volt már abortuszom,de csakis akkor csináltasd meg ha nagyon-nagyon indokolt,és semmi esetben nem tudod megtartani a babát!

Borzasztó érzés az a tudat,hogy megöltél egy kisbabát!!!

Nekem elhiheted.Persze ha nincs más lehetőség,akkor ne aggódj,mert a mai világban sajnos ez egy rutinműtét,és nagyon kicsi az esélye annak,hogy nem lehet többé babád.

Én most vagyok 15 hetes...

Mindenképpen jó döntést kívánok neked,és nagyon jól gondold át a dolgot.

2009. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!