Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az igaz-e hogy az első abortus...

Az igaz-e hogy az első abortusz ingyenes?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 19:01
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
96%
beszélj a pároddal elről.szerintem az az igazi erőforrás.nekem ő segített átvészelni
2008. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen kérdésekre érdekes érkeznek a válaszok.Csak annyit kérdezett a kérdező,hogy ingyenes e az abortusz.Erre már is jönnek a támadások,vélemények.Ez az ő élete,senkinek sincs joga itélkezni felette.Én sem teszem,bár igen abortusz ellenes vagyok.A kérdezőnek üzenem,nem ingyenes az abortusz.De készülj fel a korházban vagy klinikán sem fognak veled szépen bánni.Sok sikert.
2008. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
79%

De sok paraszt van itt!

Én is védekeztem és terhes lettem mégpedig spirál mellett.Ráadásul méhen kívüli és majdnem nagy baj lett belőle!

2008. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
21%

Miért a terhesség témakörnél kell egy abortusz vitát lebonyolítani???!!!

Miért nem anyukáddal beszéled meg ezt a problémát????

2008. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
78%

Nem ingyenes. Az pedig már tényleg csakis rátok tartozik, hogyha tényleg terhes vagy, mit és hogyan döntötök. Kívülállóként nagyon sokan igazán okosnak érzik magukat, mert nem az ő életükről van szó.

Bárhogy is döntesz nagyon szorítok neked!

De az tény, ha elveteted, szinte mindenhol olyan hozzáállással fogsz találkozni, mint az itteni válaszok nagy része, szóval kitartás!

2008. dec. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
18%
Tök mindegy, hogy védekeztél vagy sem. Szexeltél, terhes lettél, és most viselni kellene a következményeket.
2008. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
72%
10:30-as de egy ostobavirág vagy.BUNKÓÓÓÓÓ!!!!
2008. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:
100%
Szerintem senkinek semmi köze hozzá hogy ki mit kérdez ezen az oldalon,ha nem tetszik a kérdés akkor ne válaszolj rá.Nekem ingyenes volt mert beteg vagyok,de csak a betegségem miatt volt ingyenes,ha nincs semmien betegséged akkor fizetni kell érte.
2008. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
84%

szia.

nem ingyenes az abortusz. csak akkor ingyenes, ha gyest kapsz, vagy megfeleződhet az összeg ha megfelelsz egyéb kritériumoknak a szociális rászorultságot illetően. de ha erre kerülne a sor, a területi családsegitő szolgálatnál erről úgyis kapsz felvilágositást.

2008. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok. Figyu, az ítélkezőkkel ne foglalkozz, keress valakit, akiben megbízol és sokat jelent a véleménye neked (tapasztalt vki), kérj segítséget tőle, hogy lelkileg támogasson, bárhogy döntesz, de döntened neked kell. Próbálj abba is belegondolni, hogy ez most egy élethelyzet, amit csak a jelenlegi helyzetedből tudod látni, de ezek változnak! Érthető, hogy most az érettségi nagyon fontos (ami igaz), de a mérleg másik serpenyőjében van egy baba, amit pár év múlva már össze se hasonlítanád az érettségivel. A továbbtanulás kontra baba felállítás nehézkes, sok fiatalt láttam, akik megoldották mindkettőt, persze - gondolom - sok segítséggel. De nem kizárt! Gondolok rád, légy ügyes és megfontolt!
2008. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!