Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az igaz-e hogy az első abortus...

Az igaz-e hogy az első abortusz ingyenes?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 19:01
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

nem az riaszt el

mert én azt szeretném h a gyermekem mellettem nőjjön fel,még ha jó nagyszülei is lennének...de én tanulni akarok

2008. dec. 29. 21:35
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

remélem nem vagy az!

bár amit mondtam igaz.érettségi előtt ezt kötelesek veled megbeszélni a tanárok...velem is ez volt.elhiszem hogy nehéz.de bármit is mondok, ha úgy érzed nem akarod, úgy is elveteted.a párod mit szól?

2008. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
93%

az nem biztos...mikor eshettél teherbe?

és am meg rád tekintettel te vizsgázhatsz neked megfelelően is ahogy én tudom.

2008. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
73%

A megtartas mellett:

1.Erettsegibol van vot is szeptemberben, ha jol emlekszem...

2.A volt gimis irodalom tanarnom(imadtam, rettento jo tanar) 18 evesen szulte az elsot es az en erettsegim utan a 3.at...szoval ezek szerint lehetseges a tanulas es baba is.

3.Egy eletre megbanhatod...


Sajnos ellene is van egy ervem...egyik baratnom igy sikerult be,szegenykemet nagyon sajnalom, mert csak nyuglodott ket a ket szulo (inkabb gyerek) kozott... elegge szeretethianyosan nott fol.


Eloszor is , szerintem ulj le a szuleiddel beszelni, ez a legfontosabb! Valoszinuleg shockot kapnak majd elso hallasra, de biztosan szeretnek annyira, hogy utana ertelmesen atgondojak a helyzetet es a Neked legjobb donteshen segithessenek!

Nehez beszelgetes lesz, de mar nem csak Rolad van szo, meg kell tenned!

Drukkolok!

2008. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
pot erettsegi.... bocsi elirtam
2008. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
32%

Jah, persze, gondolom, hogyan védekeztetek...

Nem, kedves kérdező, már az első abortusz sem ingyenes, ahogy fentebb már írták, 30 000 forint, de "méltányossági alapon" lehet kedvezményt kérni. A védőnő el fog igazítani ezügyben is.

Nagyon dicséretes, hogy szeretnél továbbtanulni, de tudod létezik olyan opció is, miszerint egy (vagy akár csak fél) évvel később jelentkezel érettségi vizsgára, lévén októberben is rendeznek érettségit.

Magánvéleményem, hogy az abortuszt egy az egyben be kellene tiltani, kivéve ha a terhesség veszélyezteti az anya életét, illetve ha a gyerek erőszakból fogant. Úgy gondolom, hogy aki elég felnőttnek tartja magát a szexhez, tartsa magát elég felnőttnek egy gyerek felneveléséhez is.

2008. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
gondolom mindenki azt hiszi hogy nem vádekeztünk meg felelőtlenül,pedig ettől jobban már csak a fogamzásgátló biztosabb.
2008. dec. 29. 22:10
 28/52 A kérdező kommentje:
am meg anyukámék nem tudják...félnék...
2008. dec. 29. 22:11
 29/52 A kérdező kommentje:
ezt pedig senki tudtára nem akarom adni...főleg nem a tanárok tudtára...ááá kizárt
2008. dec. 29. 22:11
 30/52 A kérdező kommentje:
akik normálisan válaszolnak azoknak nagyon szépen köszönöm...ez is egy pici erőt ad
2008. dec. 29. 22:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!