Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetes kismama vagyok, ma...

32hetes kismama vagyok, ma másnál el kellett mennem pisilni, de annyira siettem hogy nem figyeltem hogy az ülőke nincs le hajtva és rá ültem úgy simán.. Ahogy a férfiak pisilnek Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyorsan felpattantam róla, és láttam hogy száradt sárga szennyeződés volt rajta.. Gondolom rá száradt vizelet..

Azonnal nedves törlökendővel át töröltem magam oda lent de nagyon félek a fertőzésveszélytől. Mit tehetnék?


2023. jan. 1. 22:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 épp elég ha lehugyozzák..
2023. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia.. logikusan.. ha ahova mentel ott valaki beteg lenne azt az ulokerol is elkapnad.
2023. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
Száraz sárga szennyeződés 🤣🤣 Hát ez is tuti kamukérdés 🤣
2023. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
Miert lenne kamu? Nem egyszer talalkoztam mar ilyennel..sot a sajat wecenken is volt mar.. attol fuggetlenul hogy rendszeresen takaritunk
2023. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lactinelle huvelykapszulát használhatsz 5-6 napig (feltéve, hogy egészséges terhesség) megelőzésre. Terhesen is lehet használni.
2023. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Velem is fordult már elő, hogy véletlenül ülőke nélkül a wc peremére ültem rá, de nem teljesen értem, hogy így hogy kaphatnál el bármit is. Nem a puncival ül az ember a vécére, a peremhez a combod ért hozzá, nem? Vagy én használom furán a vécét? :D


De amúgy szerintem elég valószerűtlen, hogy ezzel bármit árts, ennél azért egy incifincit jobban van védve nem csak a baba, de te is. Ha nagyon aggódsz, a következő nőgyógyászati vizsgálaton kérdezz rá és csináljatok valami extra tesztet.

2023. jan. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg a leülök úristen nincs ülőke felpattanok az úgy uszkve két másodperc. Ennyi idő alatt nem ugrálnak fel a bacik combra (és pláne nem másznak onnan tovább) hogy hahaha megvagy, pláne, hogy ahogy írja, rögtön utána meg is tisztította magát...

Nehéz lesz az élet ennyire paramamiként.

2023. jan. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a punciddal ültél le, hanem a combodra/fenekedre. Lazíts már :D
2023. jan. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amikor csupasz lábszárral leültök valahova egy padra, buszon, bárhol, az vajon mennyivel tisztább? 😄
2023. jan. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!