Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetes kismama vagyok, ma...

32hetes kismama vagyok, ma másnál el kellett mennem pisilni, de annyira siettem hogy nem figyeltem hogy az ülőke nincs le hajtva és rá ültem úgy simán.. Ahogy a férfiak pisilnek Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyorsan felpattantam róla, és láttam hogy száradt sárga szennyeződés volt rajta.. Gondolom rá száradt vizelet..

Azonnal nedves törlökendővel át töröltem magam oda lent de nagyon félek a fertőzésveszélytől. Mit tehetnék?


2023. jan. 1. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%

Mostmár semmit.

Max imádkozz.


Ha baj van kezeld, ha nincs akkor értelemszerűen nincs teendő

2023. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Próbálj kicsit kevésbé paramami lenni, mert ezzel a saját és a gyereked életét is meg fogod keseríteni.
2023. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha gond van akkor mikor fogom észre venni?
2023. jan. 1. 22:30
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Ha rendellenes szagú, állagú hüvelyváladékot, viszketést tapasztalsz pl.
2023. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jajj annyira rosszul érzem magam😞 nagyon aggódom hogy ártottam ezzel most a babának és baj lesz
2023. jan. 1. 22:33
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Van egy videó, amiben egy orvos elmondja, hogy wc-ről, amennyiben nincs sérülés rajtad, SEMMIT nem lehet elkapni.
2023. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

6!

Ezt cáfolnám 😅

2023. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Semmi bajod nem lesz, nyugi! :)


Velem is történt hasonló még anno, előrehaladott terhesen, nem lett semmi következménye, de ha lett volna, az is simán kezelhető!

2023. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Akik azt hiszik, hogy egy wc-től kapnak el betegséget, inkább attól, hogy mosatlan kézzel nyúlnak a fehérneműjükhöz meg törlik ki.

Hányinger, mikor nyilvános helyen jönnek be a nők a mosdóba, és kézmosás helyett egyből mennek be a wc-be.

2023. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Semmi bajod nem lesz.

Azt amúgy honnan veszed, hogy a férfiak a csupasz csészére ülve pisilnek? (Segítek: nem így van.)

2023. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!