Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orrsray terhesség alatt?

Orrsray terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ki mit tudna ajánlani orrdugulásra. Több mint 1 hónapja nagyon megvagyok fázva. Folyamatosan köhögök tele a torkom is.orrom folyamatosan be van dugulva és nagyon rossz. Iszom ezt a herbal swiss de a hatása 0. Kamillás gőzölés is csak épp akkor hatàsos. Kisfiam orrsraye se ért sokat.ki mit ajànlna? 14hetes km

2022. dec. 8. 13:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Allenasalt használok.
2022. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11 Az szintén nagyon jó de mikor terhes voltam nekem nem ajánlották és ezért lett az Aquamaris és maradt is mert bevált.
2022. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Kipróbálom őket és remélem valamelyik segít
2022. dec. 8. 19:45
 14/18 anonim ***** válasza:
Antibiotikum...ha 1 hónapja tart nem valószínű hogy magától elmúlik.
2022. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nasivint hasznaltam az utolso masfel honapban kb, naponta 2x. Nekem mas nem segitett amiben csak tengerviz, sos viz volt.
2022. dec. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12, sajnos tudom, hogy nem ajanlják. De nekem a tengeri sós izék semmit nem segítettek a beduzzadt nyálkahártyán, nekem ez terhessegi tünet volt. Én inkább használtam a hatóanyagos spray-t, mint hogy ne tudjak aludni meg nappal is fuldokoljak. Nem lett semmi gond. Szülés után kb 3 hettel el is múlt.
2022. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16 vagyok, az kimaradt, hogy masodik terhességem ez most, és ugyanez a tünet, igy ugyanúgy a hatóanyagosat használom.
2022. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16 Persze ha nekem sem használt volna a tengervizes akkor én is az Allenasalt vettem volna mivel egy nagyon jó orrspray és sokáig elég is.

Rosszabb a fuldoklás mint az a kis hatóanyag.Azért nem ajánlják ezt a sprayt mert terhes nőkön nem lett tesztelve még eddig szóval nem feltétlen káros sőt szerintem nem árt semmit sem.Így legalább tudom hogy ha legközelebb terhes leszek és mondjuk nem lesz jó esetleg a tengervizes ami most jó akkor veszek Allenasalt mivel ha neked nem árt akkor nekem sem fog.

2022. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!