Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszttel kapcsolato...

Terhességi teszttel kapcsolatos kérdések? (anyag, fajta)

Figyelt kérdés

- Milyen anyagból van a teszt, mik az összetevői?

- Milyen a nedvszívása, megszárad-e?

- Mennyi vizeletet képes felvenni?

- Létezik-e olyan terhességi teszt, amin nem csíkok jönnek ki, hanem kijelző kiírja hogy "pregnant" mint a lázmérőkön?

- Megcsinálható-e a következő: negatív tesztre ugyanarra egy pozitívat tesztelni? Fordítva gondolom nem működik, de negatív után egy pozitvíat ki tud még jelezni ugyanaz a teszt? Ha nem, miért nem?



2022. dec. 8. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Honnan tudjuk mik az összetevői?Nem vagyunk mi átlag nők teszt gyártók:) Rajta kéne legyen a csomagolásán az összetevők bár ez nem egy élelmiszer vagy kozmetikai termék de mindegy.Ha a dobozán nincs akkor google a jóbarátod.Papírból van a felszívó része a tesztnek.Közepes a nedvszívása mivel el is tudod áztatni ha sok vizelettel érintkezik és megszárad csak csúnya lesz.Pár csepp vizeletet képes felvenni.Létezik a Clearblue-nak digitális tesztje amin csak az jelenik meg hogy hány hetes a terhesség.

Ha negatív a teszt egyszer akkor nem tesztelünk vele újra mivel már nem használható és nem lesz pozitív ugyanaz a használt teszt.

2022. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia ez egy nedvszívó papír lap ami átvan itatva egy anyaggal ami jelzi a terhességed.

1 2 csepp vizelet kell rá ami egy idő után megszárad

Van olyan ami kiirja a napokat vagy mosolyog pl

Negatív után lehet pozitív ez azért van ha mégnem elég erős a hcg a szervezetedbe akkor még nem jelzi párnap múlvaviszont pozitív,2 negatív után már ritkán poz.,szerintem

Ezt ne úgy értsd hogy csinálsz 5 tesztet és majd pozitív lesz.

Nekem pl 2 vag 3 negatív teszt után mutatta ki hogy pozitív ez azért volt mert ugye nagyon hamar néztem és ahigy teltek anapok úgy lett poz.

2022. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es Így van.De a kérdező úgy érti hogy ugyanazt a tesztet kétszer felhasználhatja e magyarán tesztel egy negatívat és ugyanazzal a használt teszttel tud e pozitívat tesztelni?Lehet én értettem rosszul a kérdést.
2022. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értem, hogy egy már negatív eredményű tesztet ugyanazt "felülírni" egy pozitívval :)
2022. dec. 9. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaaaa bocsi elértettem :)
2022. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező egy tesztet egyetlen egyszer használunk fel.Ha negaítv akkor vársz 2 napot és egy másikkal ugyanabból a fajtából újra próbálod de nem ugyanazzal.
2022. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os, nyilván így van, de én úgy kérdezem, mint kísérlet, hogy fizikailag lehetséges-e. Ha érted :)
2022. dec. 9. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Próbáld ki,ennyi.Hogyne érteném?Ki kell próbálni bár értelme 0 de ha ennyire érdekel akkor tedd azt.
2022. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!