Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszttel kapcsolato...

Terhességi teszttel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
miért írják itt többen, hogy megcsinálnak egy tesztet, nincs rajta semmi(2.csík)aztán másnap megnézik, ott a csík és pozinak gondolják!rajta van a teszteken, h 10 perc múlva az eredmény nem leolvasható...akkor most mi van?
2013. okt. 5. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A többség szerintem, aki másnap! belenyúl a kukába hogy még egy pillantást vessen - az előző nap még negatív tesztre!- az annyir akarja, hogy hátha..mégis pozitív, hogy ezért teszi ezt! és hiába hamis az eredmény, feljön ide és kérdi mert izgatott lesz, hogy HÁTHA!

Vagy a másik véglet aki ugye nem akar gyereket, az meg ezen görcsöl, pánikol!!! 20x is visszamegy akár és ránéz a tesztre, hogy tuti negatív-e-? és mikor lejárt idő után pozitív akkor jön a pánik! azok meg azért írnak ide....Ezekben az élethelyzetekben sokszor nem logikusan gondolkoznak az emberek, hanem érzelmi alapon! Azt látják amit látni akarnak! :) hát röviden ennyi...

2013. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jól megírtad első!! tetszik a fogalmazás és ez így van!!
2013. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, igazad van abban, hogy sokan csak azt látják amit szeretnének, de azért tapasztalatom szerint van egy olyan része is, amikor egyszerűen a nagyon halvány csík jobban látszik száradás után, mint a nedves felületen.

Viszont teljesen egyetértek abban, hogy felesleges ide kitenni az ilyen teszteket, attól még senki nem lett terhes hogy rajta kívül 30-an megnézik a tesztjét...

2013. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:) Nekem olyan volt az első tesztem, hogy megcsináltam, és semmi. félretettem, majd megnéztem kb. 3 óra múlva, akkor már ott volt halványan a második csík, és most 12 hetes terhes vagyok :) ha nincs ott a második csík, akkor nem látják szerintem, akármennyire is akarják.
2013. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!