Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek és hány nap után jelentk...

Kinek és hány nap után jelentkeztek először a terhességi tünetek? És mik voltak azok? Esetleg beágyazódással kapcsolatos "tünetek"?

Figyelt kérdés
Minden ilyesmi érdekelne, köszi előre is a válaszokat! 22/L
2009. okt. 17. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Elkezdett nőni a cicim ,és nagyon fájt mikor hasra feküdtem (mensi előtt voltam így nem foglalkoztam vele)

Nagyon sűrűn jártam pisilni (gondoltam biztos felfáztam nyár közepén ,igaz nem csípett)

Majd nem jött meg aztán lett a + teszt,néha olyan érzésem volt mintha mindjárt megjönne. És úgy ennyi is volt a terhességi tünetem, az első 3 hónapba iszonyatosan nagyra nőttek a melleim késöbb már nem nőtt szerencsére ,hányingerem soha nem volt,nem voltam kívánósabb,szagokra se érzékenyebb.

2009. okt. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is hasonló tünetek jelentkeztek.Viszont és megéreztem, hogy "nem vagyok egyedül".Nem tudom elmagyarázni ezt az érzést.Félidő után ugy 3-4 napra érezem,hogy kezd nőni,feszülni a mellem, puffadt a hasam, egyre gyakrabban kellett pisilnem.Aztán a nem várt előtt 2 nappal éreztem enyhe émelygést, teltség érzetet.Na meg a mindjárt megjön érzés.Nagyjából ennyi.

A beágyazódásnál fájt a derekam, szúrt a petefészkem, fájt a pocakom.Enyhe mensis görcseim voltak.

Szép napot!

2009. okt. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia. én először a szagokra lettem érzékeny, először el is poénkodtam, mert megjött. haha biztos baba van a dologban. de hát megjött , pedig már terhes voltam. aztán néhány nap múlva jött a hányós-szédelgős időszak (ez félidőig tartott)

na ekkor teszteltem egy pozit, azt hittem leesek a székről, menzi után pozi teszt...

mellem meg a hasam csak az utolsó hónapokban nőtt.

2009. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mellfeszülés, fáradékonyság. Kb. a mensi előtt egy héttel kezdődtek.

33km

2009. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat ^^^

tök jó ezekről olvasni :)!

Én már kezdem magamnak beképzelni a tüneteket, de félek attól h ez csak a fantáziámban létezik, és igazából nem vagyok terhes :(...

de remélem nekem is összejön hamarosan a bébi :)

2009. okt. 17. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!