Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszttel kapcsolato...

Terhességi teszttel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Halvány csíkról van szó. Soshem hittem, hogy egyszer én is erről fogok kérdezni, mert mindig bosszankodtam, amikor olvastam az ilyeneket, gondolván, hogy "miért nem egyértelmű, hogy a halvány csík az terhesség?!" Most viszont teszteltem egy olyat, hogy ha jól megnézem a tesztet, látom, hogy hol kellene lennie a második csíknak. Szóval valami helye azért van, akár rá is foghatom, hogy halvány. Kérdés, hogy a negatív tesztnél is lehet látni pontosan a tesztcsík helyét, vagy ez már terhesség lehet?
2010. jún. 25. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szürke akkor szellemcsík, ha halvány rózsaszín, akkor lehet baba. Reggel teszteltél? Pár nap múlva ismételd meg! Szorítok:)
2010. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A halvány csík is várandóságot igazol, de ismételd meg 1-2 nap múlva, lehetőleg reggel! Hajrá! :)
2010. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a helyét én láttam negatívánál, de színtelen volt, csak látszott az "anyagán", hogy ott kéne lennie.


hát figyelj: 2-3 nap múlva mindenképp erősödnie kell. ha akkor is ugyanilyennek látod, akkor -

2010. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Negatív tesztnél nem látszi a csík helye.

Fotózd le és a Painttel invertáld a színeket. Hogyha fekete-fehérben is látszik a csík, akkor nem szellemcsíkod van és pozitív!

DE ha 3-4 nap múlva csinálsz még egy tesztet, az már biztosabb eredményt mutat, ugyanis 2 naponta duplázódik meg a HCG a szervezetedben-

2010. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt példa mindkettőre. Egy halvány, színes! teszt, pedig nem voltam terhes. Amikor pedig sikerült a baba, először egy annyira halvány gabriel tesztem lett, hogy alig látszott, és csak szürke csík volt. Ráadásul nem jelent meg 10 percen belül, mégis baba volt a dologban. Igaz, ekkor nagyon hamar teszteltem. Nagyobb az esély babára, mint nem! Mikorra nem várod? Ha még korai, tuti halvány a teszt.
2010. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!