Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Emelgethetem a kislányomat a...

Emelgethetem a kislányomat a terhességem alatt?

Figyelt kérdés
Sajnos elég nehéz egy másfél éves gyereknél elkerülni hogy olykor felvegyem,de most derült ki,hogy 4 hetes kismama vagyok és az jutott eszembe,hogy nem emlékszem hogy az első terhességem alatt ilyen 13 kg körül emeltem volna...
2010. szept. 29. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Megedződsz. Óvatosan azért, de úgy is érzed majd ha már nem esik jól.
2010. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha probléma mentes a terhességed, akkor igen.De sajnos avn olyan, hogy nincs valami rendben, és nem lehet dolgozni emelni, stb...
2010. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Sokan úgy terhesek, hogy van már pici gyerekük és emelgetnek. Szerintem azért vigyázni nem árt, csak akkor emelj, ha nagyon szükséges. Lehet, hogy sokan megúszták, de veszélyes az emelés a terhesség alatt, akárhogy is nézzük, nem árt az óvatósság.
2010. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves a nagyobbik és 18 hetes kismama vagyok jelenleg, én felveszem ha igényli bár igyekszem inkább csak ülve az ölembe venni, de ez elkerülhetetlen azoknál akiknek van már gyerekük és ráadásul még pici. De azért csak óvatosan!
2010. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!