Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény a hátsó falon kissé...

Méhlepény a hátsó falon kissé mélyen tapad, mennyire probléma?

Figyelt kérdés

Ebben az egy hétben sokat kellett cipekedni, de azért próbáltam nem nagyokat emelni.

Nem nagyon tudtam pihenni. A doki azt mondta, hogy nincs nemi élet, illetve még valamit mondott, amit én szépen elfelejtettem hogy mi volt. (Ne ítélj el)

Tappenzt sem ajánlott, csak kérdezte, hogy milyen a munkahelyem, mennyire ér stressz, mennyire kell emelni.


Valaki járt hasonlóan? Tapasztalatok?


2022. okt. 10. 21:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A cipekedésnél is próbáltam nem nagyokat emelni. Szerintem kb 5-6 kgt emeltem max és azt is próbáltam nem hasból emelni.


A munkát azért merem vállalni, mert nem kell megszakadni. Emelni egyáltalán nem kell, futkározni sem. Annyi, hogy nem tudok közben feküdni.

Gondolom a doki mondta volna, ha olyan komoly lenne, hogy feküdni feküdni és feküdni.

De ezt nem mondta.

2022. okt. 11. 08:57
 12/12 anonim ***** válasza:
4.vagyok. Feküdni nem kell (nekem sem kellett, pedig én véreztem is, ha kicsit is megerőltettem magam) , de az emelgetést ne csináld (5-6 kg-ot sem). Pár hét és feljebb fog menni, onnantól nem kell vigyázni, addig meg ki lehet bírni szerintem. Jó egészséget kívánok nektek!
2022. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!