Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellső fali méhlepény az...

Norina955 kérdése:

A mellső fali méhlepény az valamilyen szempontból probléma lehet? Szeretnék tapasztalatokat. 12 hkm.

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt. Pár héttel később éreztem a baba mozgását, de semmi más. Ez ugyanúgy normális és teljesen jó helyen tapadt meg. Hátul azt hiszem gyakoribb, de ennyi.
2022. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert én tudom hogy császározni fognak és úgy hallottam a mellső fali méhlepény császár szempontjából veszélyes...
2022. máj. 1. 11:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobban figyelnek az orvosok, hogy ne vágjanak bele, de ennyi. Ez nem nagy nehézség, vagy komplikált, csak figyelni kell nekik rá. Rutinműtét, ne aggódj!
2022. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megnyugtattál de elképzelhető hogy változhat a lepény helyzete később?
2022. máj. 1. 11:10
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem, az ott marad ahol megtapadt.
2022. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem de számíthatok vérzésre emiatt? Mert mondjuk eddig még nem volt, nem tudom hogy lehetséges e. Mert a házas élet gondolom tilos..
2022. máj. 1. 11:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális helyen tapadt meg, semmi eltiltásra nem kell számítanod és emiatti vérzésre sem.

Ezt azoknak szokták javasolni, ahol a placenta rálóg a méhszájra.

2022. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Marhára semmit nem jelent, hogy elöl, hátul vagy a fundusban van a lepény. Ha nem a éhszáon van, akkor teljesen normális.

Ne idegesítsd már magad tök feleslegesen baromságokon. Meg a férjedet se szexmegvonással totál feleslegesen..

2022. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha nem a méhszájon*
2022. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen túlreagálod a dolgot. Nem tilos a szex és ezért biztosan nem is lesz vérzésed. A mellső fali placenta teljesen normális. Császármetszéskor figyelnie kell az orvosnak, hogy ne vágjon bele, de ez rutin feladat számukra, nem nehézség. Rengeteg nőnek tapad meg elöl és lesz császár, minden probléma nélkül. Nyugodtan szexelj, élvezd az életet és ne aggódj ezen, mert tényleg teljesen felesleges. Igaz én nem császárral szültem, de mellső fali placentával könnyű, problémamentes terhességem volt. Amire te gondolsz az az, ha a méhszájon tapad meg. Ez valóban nem ideális, de ez sem jelenti, hogy kötelezően bármi rossz történne. Szóval nyugi tényleg! :)
2022. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!