Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény a hátsó falon kissé...

Méhlepény a hátsó falon kissé mélyen tapad, mennyire probléma?

Figyelt kérdés

Ebben az egy hétben sokat kellett cipekedni, de azért próbáltam nem nagyokat emelni.

Nem nagyon tudtam pihenni. A doki azt mondta, hogy nincs nemi élet, illetve még valamit mondott, amit én szépen elfelejtettem hogy mi volt. (Ne ítélj el)

Tappenzt sem ajánlott, csak kérdezte, hogy milyen a munkahelyem, mennyire ér stressz, mennyire kell emelni.


Valaki járt hasonlóan? Tapasztalatok?


2022. okt. 10. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha a nemi élettől eltiltott, akkor a cipekedést abszolút el kellett volna kerülnöd.

Nekem elöl mélyen fekvő lepénynél az emelést maximum 3-5 kg-ban határozta meg az orvos. Szextilalomról nem beszélt (attól még óvatosságból nem csináltuk). Szóval ha a szextől eltiltottak téged, a cipekedés biztosan tilos (lett volna).


Ja, és én azonnal eljöttem volna táppénzre, ha már nem lettem volna eleve azon.

2022. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
A mélyen tapadás miatt az emelés tilos lett volna...
2022. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Szia. Jelen.

Hátsó falon, mélyen tapadó lepény miatt volt többször barnázásom is, ha emeltem vagy mozogtam. Azzal viszont nagyon vigyázni kell, mert a lepény levállhat,És az bizony baj. Nem megilyeszeni akarlak, csak hidd el, meg éri az orvosra hallgatni.

Szigorú Kímélet, Házas élet tilalom es napi 3x2 magnerot. Nekem ezt javasolták, 3 hete pihenek is de tényleg és nincs már panasz. Nagyon vigyázni kell, a lepény nagyon fontos főleg ha rá lóg a méhszájra, mert akkor az a rész bizony könnyen sérülhet ezért kell vigyázni vele. Egyébként engem azzal biztattak, Ahogy nő a méh, úgy majd fentebb megy és nem lesz semmi baj.

Nyugi

2022. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Házasélet tilos volt, pihenés, sok magnézium. Nem szabad emlegetni, vigyázz ezzel nagyon. Feljebb fog menni nagy valószínűséggel, de ilyeneket ne csinálj.
2022. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Függ attól is, hogy hány hetes vagy. Nekem 12. Héten takarta a méhszájat, 20. Héten már hátsó falon normálisan tapadt. A méh növekedésével sokat változik a placenta helyzete is. Amíg nem húzódott fel, nekem is kíméletes életmód és házasélet kerülése volt ajánlva.
2022. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Szisztok

Első terhessegnél mélyen hátul a méhszájon.

Második terhessegnél elől mélyen eléri a méhszájat.

Soha senki nem tiltott el semmitől. Ovatosabban szex és ennyi. Majd ha még a 27.hét környékén is a mehszájnál van akkor kell foglalkozni vele .

Szerencsére nálam esdig nem okozott gondot

2022. okt. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A 12. Hetin még rendben volt minden. (Placenta a fundusban)

Ezt a 16.hétnél mondta. Alhasi panaszaim vannak, de nem vészesek. Emiatt mentem.


Most dolgozok egy hetet. A 18. Heti uhn gondolom ezt ugyanúgy látja majd a doki, hogy mi a helyzet. Ha rosszat mond, akkor kiiratom magam.


De jó olvasni az utolsó kommentet.

2022. okt. 11. 06:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy meg nyugtat az utolsó komment, viszont én szerintem ez nem az a helyzet amit lehet félválról venni. De persze tetudod.
2022. okt. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8as

Ez nem félvárról vevés de nem kell kardodba dőlni ezért. A terhességek nagy százaléka igy indul és természetesen feljebb megy ahogy nő a méh!

Nyilván ha valakinek már az elejétől okoz verzést az feküdjön de ha nekem még semmi tünetet nem okoz és elég egy kicsit oda figyelni és emelett az orvos ís azt mondja ,hogy nagyobb terhességeknél okoz inkább gondot amikor már súly is nehezedik akkor inkább igy élem az életem és hiszek az orvosnaknaki több ilyet látott és tapsztalta a következményeket. Itt a gyakorin szeretik úgy beállítanina dolgokat ,hogy a kismama mindentől rettegjen.


6

2022. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
4. vagyok. Én a helyedben nem az utolsó kommentre alapoznék, ott az orvos kicsit félvállról vette a dolgot, szerencse, ha nem volt gond. Ez ennél azért komolyabb dolog. Nem kell félni, de komolyan kell venni és betartani, amit az orvos mondott, mert nyilván neked is a gyereked élete a legfontosabb és ebből lehet baj.
2022. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!