Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen helyezkedő méhlepénnyel...

Mélyen helyezkedő méhlepénnyel volt problémátok?

Figyelt kérdés
23.hetes vagyok, és tegnap voltam kontrollon a külföldi nyaralásunk miatt, és mondta a doki, hogy neki úgy tűnik, hogy a méhlepényem mélyen helyezkedik, és rajta van a méhszájon.Eddig mindkét genetikai vizsgálaton mellső falinak írták.Tudom, hogy "vándorolhat", na de lefelé?Elég pici még most is a pocim, alig látszik, ez is aggaszt. Doki nem paráztatott, igazából azt mondta, hogy semmi probléma,baba nagyszerűen van,szép mindene.De utána olvastam és elég szörnyű dolgokat találtam.A császár gondolata nem rémisztett meg, eleve azzal számoltunk.Nincsenek görcseim, nem vérzek, semmi panasz. A hátam fáj, de irodai munkát végzek, igaz már kiakart írni.Most elmegyek 2 hét szabira, ott majd tudok pihenni, de érdekelne, hogy mire kell figyelnem és még mindig "elvándorolhat" jó helyre?
2017. aug. 17. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp feljebb csúszhat még :) nekem pont az elején volt rajta a méhszájon, 2 hetente az ügyeleten ültem vérzéssel... Lekopogom, a 16. hét óta ez nem jelentkezett, azóta már mi is a 23.-ban vagyunk :) arra vigyázz hogy ha nem muszáj ne hajolgass, illetve ne emelgess nehezet. Bár gondolom a nyaraláson amúgyis inkább a pihenésé lesz a főszerep. Ja, és amire én odafigyelnék, a strandokat hanyagolnám a fertőzésveszély miatt. Inkább próbáljátok a természetes vizeket/tengereket előnyben részesíteni! Kellemes nyaralást :)
2017. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!