Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső fali méhlepénnyel ki,...

Mellső fali méhlepénnyel ki, mikor érezte először mozogni a babát? És mikorra lett belőle határozott rúgás?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
16 hetesen de gyanús is volt, hogy állandóan csak egyik oldal körül éreztem. 19 hetesen jobb oldalon határozott rúgásokat éreztem, bal oldalon éppen valami mozgás félét. Ezután derült ki 19 hetes uh-n, hogy mellső fali a lepény, tuti ott bal oldalt van azért nem éreztem ott sokáig mozgást. Ez a második terhességem, első babámat is 16 hetesen kezdtem érezni 18 hetesen már egyértelmű volt de ott hátsó fali volt a lepény.
2017. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

16-17 hetesen éreztem már, bár nem voltam benne biztos.

Aztán a 20.hétre már egyértelműen tudtam, hogy ő rugdos-mocorog.

2017. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

22.

27. héten már úgy rugdalt, hogy azt hittem lerúgja a vesém.

2017. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14. héten kezdtem érezni apró rángásokat, buborékokat. Határozott rúgásokat kb 16-18. héten és itt már a párom is érezte néha néha hogy rugdos. :)
2017. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lányomnál 17 hetesen és most 14 hetesen,de nem voltam/vagyok benne biztos, hogy ő volt:) de 15 hetesen már egyértelműen ő:)

Most 17 hetes 5 napos vagyok és már a kezemmel is érzem és látom is ha rúg :) Ma pl úgy kinyomta magát hogy.... :)

2017. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, mert 3 terhességemben kettőnél volt mellső fali lepényem és az elsőnél már 15 hetes kortól folyamatosan éreztem. A mostani terhességemben meg még csak nagyon héba-hóba érzek valamit, pedig már 16 hetes vagyok és a 3.terhességem, ráadásul sovány is vagyok. Most valahogy máshogy lehet a mellső fali lepény gondolom és amiatt van.
2017. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először 18 hetesen. Határozottan 24-26. Héten. Első baba
2017. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most, a 21-ediken érezem, hirtelen kezdődött, egyik nap szinte semmi, másik nap meg már egész nap rugdosott.

Visszagondolva, persze volt ilyen korábban is néha, de nem tudtam, hogy az. Viszont reggelenként már 1 hónapja érzem, ahogy "helyezkedik".

2017. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 20. hét körül éreztem egyértelműen, de akkor még csak ritkán. Kb. 23. héttől már egyre gyakrabban és egyre erősebben.
2017. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!