Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas és hosszú ideje...

Fájdalmas és hosszú ideje tartó pocakkeményedés normális a 35. héten?

Figyelt kérdés
Ma fordult elő másodjára hogy nagyon erősen bekeményedett a hasam a köldököm felett pár centire de rettenetesen fáj, nem segít semmi. Utóbbi alkalomnál este alvásnál elmúlt de most nem akar múlni. Menni, megmozdulni is alig bírok. Lehet kicsit túl hajtottam magam vagy a front zavar be de ez a fájdalom már kezd elviselhetetlen lenni. Olyan mint egy tompa tárggyal belülről feszítenék ki a hasamat.

2022. szept. 18. 05:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos.
2022. szept. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Fenyegetö koraszülés jele is lehet, sürgösen menj orvoshoz.
2022. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem így indult a szülés a 34. Betöltött héten , azonnal menj kórházba , hátha vissza tudják tartani a szülést ( nálam sikerült )
2022. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi újság van azóta veletek kérdező?
2022. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bent voltam korhazba de addigra már elmúltak a fájások. Nem tartottak bent vele. Minden laborom jó lett, ultrahangon sem találtak semmit. 2,5 órát nst-n voltam ami mutatott eleinte fájásokat rendszertelenül de én azt folyamatos fájdalomnak éreztem úgyhogy ez furcsa nekem. De ugy nez ki ez jóslo fájás és haskeményedés akar lenni. Egyenlőre még nem szülünk.
2022. szept. 18. 19:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!